Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet elintézni rep....

Hogyan lehet elintézni rep. Jegy netes vásárlásakor, hogy az ülőhelyek egymás mellett vagy legalább nagyon közel legyenek?

Figyelt kérdés
Többen utaznánk, gyerekekkel együtt, ezért lenne fontos.
2011. nov. 5. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A jegyvásárlásnál ezt még nem kell kiválasztanod. Majd amikor utazol, akkor a check-innél kaptok ülőhelyet és akkor kérheted, hogy egymás mellé szóljanak.
2011. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
100%
Ha fapadossal utazol, akkor még ott sem, érkezési sorrend van. Gyerekesek, mozgáskorlátozottak előnyt élveznek, először ők szállnak be.
2011. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg:

ha peldaul a legitarsasag oldalan veszed a jegyet Pl. American Airlines, akkor a weboldalon valaszthatsz szeket (a jegyfoglalaskor).

Ha mas weboldalrol veszed a jegyet es az nem ajanlja fel a szekvalasztast, akkor ha mar megvannak a jegyek hivd fel a legitarsasagot. Ne varj az utazas napjaig, mert ha nincs szabad szek, akkor oda ultetnek ahol van ures hely.


Ha felhivod oket es megmondod, hogy gyerekkel utazol, akkor altalaban mindig talalnak kozos helyet.

Amugy a legrosszabb esetben is, ha tenyleg nincs egyutt ulohely, akkor meg mindig megkerheted a repulon beszallasnal a legikiserot, hogy segitsen kozos helyet talalni.

En akarhanyszor utaztam, valakit mindig ide-oda rakosgattak. Sot engem is kertek mar meg, hogy uljek el, hogy a csalad egyutt tudjon ulni. Mondtam, ha ablak melle szol a masik hely megyek. Nem volt ablak melle igy maradtam; egy masik utashoz mentek oda, o szivesen atadta a helyet. Nem kell izgulni, mosolyogni kell es szepen kerni:)

2011. nov. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Online utasvelvételnél is lehet konkrét helyre kérni a jegyet?
2011. nov. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!