Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan működnek ezek az...

Hogyan működnek ezek az átszállások? Soha nem utaztam még repülőgéppel. SOS!

Figyelt kérdés
BUD-LAX. Úgy néz ki, hogy amsterdamban kellesz átszállnom. Soha nem utaztam még repülővel, hogy lesz az átszállás? Hogy fogom megtalálni a gépet? Nyilakkal lesz jelölve? A csomagokat átpakolják?
2010. júl. 18. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Nem, nem lesznek nyilak, mindenkinek nem lehet külön..

Kiszállsz, elindulsz, megkeresed a tranzitváróba vezető utat, újra becsekkolsz, akkor kapod meg az új beszállókártyát, azon rajta lesz melyik GATEről /kijárati kapu/, hány órakor kezdődik a beszállás. Azt megkeresed, van bőven tájékoztató tábla, ha mégsem boldogulsz, megmutatod akár egy takarítónak, majd bök valamerre, arra menj.

Csomagod megy a maga útján, Te nem látod.

Általában így működik, nem lesz semmi gond, főleg, ha van időd...

2010. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Kanadába utaztam Amszterdamon keresztül. Minden simán ment, (megkaptuk már induláskor a beszállókártyát egészen Kanadáig, így nekünk nem is kellett újból becsekolni). Volt 6 óránk kimentünk kicsit a városba (vonattal kb. 20 perc a vonatállomás a reptéren van). Ha nincs időd kimenni akkor is jól fogod érezni magad a reptér hatalmas és tele van üzletekkel :-). Egy valamire figyelj nagyon! A reptér nagyon forgalmas és gyakran van, hogy új kapurol indul a gép! Mindig figyeld mit mondanak be és nézd a kijelzőt. Időben keresd meg a kaput, mert néha fél óra sem elég átgyalogolni a reptér másik végébe :-) Jó utat!
2010. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!