Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Igaz, hogy Az USA-ban szinte...

Igaz, hogy Az USA-ban szinte vízzel szinültig téli wck vannak?

Figyelt kérdés
Minden wc ilyen, vagy csak a közvécék? Én az itteni csobbanós is nagyon utálom, de legalább ezeknél ha dobok egy méter papírt előtte bele, és koncentrálok, hogy ne süllyedjen le, meg tudom úszni az alvázmosást. De hogy színültig tele legyen vízzel? Abba nem lehet fészket se rakni. De hallottam olyat, hogy még papír nélkül se csobban a vissza, mert olyan a vízmagasság. Aki kint él, vagy járt már kint elmondja a tapasztalatát?

2019. dec. 4. 21:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*Teli.
2019. dec. 4. 21:39
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

En azt tudom, hogy Mexikoban ilyenek a WC-k. Es mivel a legtobb dolog Mexikoban (autok, butorok, kilincs helyett ajtogomb) olyan mint az USA-ban...

Sok viz van benne, de azert nem log bele a lompos.

En nem kifejezetten kedvelem, kicsit tobb papirt dobok bele:)

2019. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tehát papír nélkül csobban? Mennyi papírt dobsz bele?
2019. dec. 4. 21:58
 4/23 anonim ***** válasza:
14%

Ostobasag. A wc akkor van szinultig tele, ha egyes kulturalatlan egyedek (jellemzoen kelet-eu-bol jottek akik csak pottyantos budit hasznaltak a kert vegeben) teledobaljak papirtorolkozovel (hogy ne csobbanjon), es attol eldugul es szinultig lesz.

Ha kulturalt modon hasznalod a wc-t, akkor nem csobban.

Mondom kulturaltan.

Amugy sok allamban van seat cover a nyilvanos wc-kben, ami a kulturalatlanoknak is segit(het), hogy ne csobbanjon.

Amugy meg maradj otthon, ha ez a bajod az USA-val.

Koszi.

2019. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Altalaban tobb viz van benne de nincs tele.Ez azert van hogy a kulesz lebukjon es viz alatt nem erzed a szagat.Nem ugy mint a magyar wc-nel ul a polcon.
2019. dec. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Wc-tol fugg hogy melyikben mennyi viz van. Mindegyikben van valamennyi viz de valamelyik tenyleg olyan mintha majdnem tele lenne es ugy nez ki mint ha el lenne dugulva.
2019. dec. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, ha kulturáltan használod a wct nem csobban?
2019. dec. 5. 06:17
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7#. Szerintem úgy érti, hogy leülsz normálisan a WC ülőkére, így nem fog akkorát csobbanni, mintha csak fölé guggolnál és fél méterről pottyan a cucc.
2019. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A magánházaknál nem tudom, de a szállodákban ahol megfordultam ilyenek voltak. Az első floridai utamnál nekem is szokatlan volt.

Amúgy jól ki van találva mert egyrészt szagtalan, másrészt teljesen tiszta marad a fajansz a lehúzás után.


Amúgy ennél furább dolgokkal is fogsz találkozni külföldön.

Pl. a görögöknél tilos a sz@ros papírt a wc-be dobni, hanem az ott lévő szemeteskosárba kell.

Így jól látható, hogy mások milyen színűt és állagút produkáltak előtted...

2019. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
En az USAban elek es igen, minden wc ilyen, nemcsak a kozvece. Szag miatt szerintem nagyon okos talalmany. Plusz nagyon ritkan kell kefet hasznalni kakilas utan, mert nem er a porcelanhoz a cucc, ezert nem is kell takaritani utana.
2019. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!