Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába utazom nyáron 3...

Amerikába utazom nyáron 3 hónapra mit érdemes vinni az utazásra?

Figyelt kérdés
Adódott egy lehetőség hogy 3 hónapot kinn legyek egy gyerektáborba New Hampshire államban. Nem tudom mik azok a dolgok amiket feltétlen vigyek ha ilyen helyre megyek.

2020. jan. 12. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt. Egyszerűbb helyben megvenni a dolgokat mint innét odacipelni. Még az is lehet hogy olcsóbb. Esetleg párféle gyógyszert amire szükség lehet. Biztosítást mindenképp köss.
2020. jan. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
A magyar mentalitásod!
2020. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ruhák (New Hapshire-ben lehet nagyjából mindenféle idő nyáron, szóval legyen pulóver, esőkabát, stb.), pénz, bankkártya, útlevél, ESTA, telefon + töltő, hátizsák vagy tornazsák, pipere, fogkefe, fogkrém.

Ennél több szerintem sehova nem kell, ha szeretsz olvasni, akkor egy Kindle-t érdemes beszerezni.

2020. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Ruhából simán elég annyi, amennyit egy 1-2 hetes nyaralásra vinnél. Úgyis fogsz mosni...
2020. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ruhákból valóban nem érdemes sokat vinni, főleg ha utazgatni is fogsz utána. Minél kevesebb csomagod legyen, mert elég nehéz őket vinni mindenhova (+ én 2 bőröndöt is eltörtem..). Ahol én voltam táborban, ott hetente mostak ránk, dolgozni meg úgyis egyenpólóban kell a legtöbb helyen, szóval a szabadnapjaidon leszel a legtöbbet a saját ruháidban. Piperecuccokat vigyél, de nem érdemes sokat, mert meg tudod ott is venni, annyira nem drágák. Más hirtelen nem nagyon jut eszembe. Esetleg készülj valami kis magyar dologgal a többi országból érkező diákoknak, mert nálunk is folyt a cserebere es így már utólag bántuk hogy mi csak aprót tudtunk nekik adni (igen, vigyél fémpénzt is, az jó kis szuvenír)
2020. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak a papirjaid vidd, penzt meg valamennyi ruhat.

Ha kell valami azt megtudod venni kint is.

Nem tudom gyerektaborbol hogy jutsz el pl vasarolni de biztos van ra lehetoseg hogy vegyel ruhat ha nincs nalad eleg.

2020. jan. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg mindig ugy van, hogy utazol...? Nem toroltek?
2020. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!