Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megkaptam az ESTA nevezetű...

Megkaptam az ESTA nevezetű vizumot de csak online latom hogy elfogadtak a kerelmet, fogok kapni barmi kezzel foghato bizonyitekot?

Figyelt kérdés
Amerikaba utazom nemsokara, es annyi lenne a kerdesem hogy az ESTA t hozza csatoltak az utlevelemhez vagy kapnom kell valamilyen papirt amivel ott igazolom hogy ez nekem van?
2020. febr. 6. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Látni fogják a kompjúterben.
2020. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

1. Ez nem vízum, hanem utazási engedély. Olcsóbb, kevesebb feltetelnek kell megfelelni, stb., ezért fontos ezt tudni.

2. Ahogyan a neve mutatja, elektronikus. Azaz nem kell papíralapon bemutatni. Ha nagyon bizonytalannak érzed ezt, készíts képernyőmentést és lobogtasd azt.

2020. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
A tiszt bácsi a beutazasnal mindent latni fog rolad ne aggodj
2020. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vízum, és nem kell kinyomtatni. Érdekes is lenne, hogy teljesen automatizáltan végigfuttat a rendszerük óránként több ezer kérelmet (most mondtam egy számot) emberi beavatkozás nélkül, aztán a határon nem lennének képesek a monitoron látni hogy van-e vagy nincs... Nekem egyedül a check-in pultnál érdeklődtek amikor feladtam a bőröndöt, hogy van-e, de telón elég volt megmutatni.
2020. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők látják majd, ne aggódj. Én mondjuk azért magamnak kinyomtattam, de nem kérték el.
2020. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Check in-nel elkertek, nyomtasd ki vagy/es tedd fel tabletre vagy telefonra
2020. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2020. febr. 6. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk nem tudom, mibe kerülne nekik mindenkinek kiküldeni egy automatizált e-mailt, hogy gratulálunk, johetsz, és nem, nem kell semmit kinyomtatni.


Csomó értetlenkedett megspórolhatnának ezzel.

2020. febr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kinyomtattam, tőlem is kértek Budapesten a check-innél.

Szóval legyen kéznél elektronikusan vagy nyomtatottan.

2020. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!