Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Észak-Amerika

A kérdés

Etiópiában ha voltam 2 éve, kérhetek ESTA-t?

nov. 8. 18:05  Privát üzenet  

A válaszok
Kérni kérhetsz, aztán vagy, kapsz vagy nem.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 8. 18:36 Privát üzenet

persze hogy kerhetsz es ha mas oka nincs akkor kapni is fogsz

Etiop allampolgarok is ESTAval utaznak az USAba, csakugy mint a magyarok. Gondolod, ha nekik jar az esta, akkor neked nem, mert meglatogattad az orszagukat?

Amugy amire te gondolsz, az Iran, Irak, Szudan, Sziria, Libia es Szomalia. Ha ezen orszagokban jartal 2011 utan, akkor nem vagy jogosult ESTAra.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 8. 18:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elfogadták az ESTA-mat. Mit kell kinyomtatnom?
2018. ősszel jelentkeztem a zöldkártya lottóra, amibe nem sorsoltak be természetesen, emiatt visszautasíthatják az ESTA beutazási kérelmemet?
Hogyan működnek az APC kioskok a reptereken?
Ha 2012-ben voltam Iránban, tényleg mem kérhetek ESTA-t? (azóta új útlevelem van)
Kell ESTA-t kérnem, ha Kanadából Ausztráliába utazom, de honolului átszállással?
Lehet hogy egyszerű kérdés de elég az Egyesült Államokban ennyi?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Észak-Amerika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!