Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 20000 dolár elég kőltőpénznek...

20000 dolár elég kőltőpénznek nowyorkba 1 hétre?

Figyelt kérdés
Menyibe kerűlnek ott az árak?

#kőltőpénz #nowyork
2020. márc. 6. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
arra azért figyelj, hogy ha 20k dollárt viszel magaddal akkor azt kifelé is be kell jelenteni a vámnál és az USA határon is be kell jelenteni és főleg az utóbbinál számíts arra, hogy keményen firtatni fogják hogy mi a csudának cipelsz magadnál ennyi rengeteg lóvét. Én ötezer kanadai dollárral a zsebemben vándoroltam ki, annak volt értelme, egyszerűbb volt úgy lakást bérelni, hogy a kauciót letettem készpénzben stb. Nade turistaútra húszezer?? Egy hétre?? A St Regisben egy szoba ezer dollár, oké, mondjuk szerintem leteszik az arcukat ha kicsengeted huszasokban de láttak azok már furábbat... ez még mindig nem húszezer...
2020. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kamukirály. :D

Mérnök és "van lóvé". Oké, csak épp analfabéta. :D Persze. :D

2020. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szép álmod lehetett Móricka...

Mérnök voltál, jól kerestél, nowyork...

De legalább a telefonodon be tudnád állítani azt a francos helyesírást, akkor a telefonod okosabb lenne mint te...

2020. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy okostelefonra sincs pénze. :D
2020. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor utaznál, mert a Donát Trampli minden beutazást megtiltott az USA-ba 30 napra.


Mindegy milyen mérnök vagy, az írásod alapján loptad a diplomádat, és nem is dolgozol ilyen területen.


20 000 dollár elég költőpénznek New York-ba egy hétre?


Az luxusszállodákba is bőven elég. Persze kaszinóban egy fél óra alatt el lehet verni.


Az árak nem kerülnek semmibe. Termékeknek is szolgáltatásoknak van ára.


Cipőt vehetsz néhány dollárért, de ha egy top tervező túlárazott cuccaiból válogatsz, az több ezer dollár is lehet.


Ebédelhetsz mekiben, és olyan helyen, ahol sztárséf főz neked valamit. Jó nagy tányéron fogják kihozni a kis adagot, és ott is sok pénzt el lehet költeni.

Kínálnak neked bort is hozzá olyan áron, amiért itthon egy menő borászatot meg tudsz venni mindenestől, de tudsz borozgatni a hazai árak alatt is.

2020. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!