Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jövőhéten megyek a Karib-tenge...

Jövőhéten megyek a Karib-tengerre! 210 dollár elég lesz költőpénznek?

Figyelt kérdés
Ez egy hajós út a Karib tengeren, két hét...én babysitter vagyok Németországban, és a család visz magukkal, hogy ott is a gyerekre vigyázzak! Fogalmam sincs, mennyi pénzt váltsak át?! Kajára meg hasonlókra nem kell költenem, csak ha valami kis csecsebecsét meglátok... Sose volt még Dollár a kezembe, vagy hogy milyen árak vannak arra fele?!
2010. febr. 26. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két hétre azért kevés a 210 dollár,mert ki tudja milyen csecsebecse tetszik meg épp.Én a helyedbe legalább 500 dollárt vinnék,(már ha van).Amúgy irígylem a problémádat:)
2010. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jobb ha több van nálad és nem kültöd el minthogy kellene de nincs. válts át amennyit tudsz, max nem költöd el :)

amúgy tényleg nagyon jó lehet neked :)) Jó utat!

2010. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elég lesz egy üdítőre...
2010. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Németországban kápéban kapod az euró fizud? Mert ha utalják, minek készpénzben felvenni olyan sokat? Sztem lehet egy csomó helyen kártyával is fizetni, vagy helyben is bemehetsz egy pénzváltóba. Úgy gondolom, az eurót mindenhol elfogadják,ha forintot akarnál váltani, az érdekesebb lenne :)
2010. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A közép-amerikai országok mind nagyon olcsók, 210 dollár zsebpénznek bőven elég lesz.
2010. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Karib-tenger elég tág fogalom. Hová mész pontosan? Nem mindegy, hogy pl. Martinique-ra vagy Kubába. Az előbbi drága, az utóbbi olcsó.
2010. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azzal kezdem hogy én is irígykedem, bárcsak nekem is ilyen problémáim lennének :) amúgy sztem elég lesz ha tényleg nem kell semmire sem költened.
2010. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Igazából valahol irigyellek de valahol nem,mivel nekem is sok mindenem megvan ,18 évesen autó,szép barátnő,két motor,de azért én is szívesen elutaznék.Nos szerintem 210 dollár elég lesz ha enni inni és szállást kapsz.A dollár mai árfolyama 200 Ft akkor az azt jelenti,hogy két hét.:napi 3000 Ft.Szerintem elég,nemkell költekezni,tudni kell spórolni,de egy tippet ha adhatok ,akkor vegyél valami apróságot a gyermeknek,azt a szülők jó szemmel néznék:D Szerintem elég lesz 210$,de ha költekezni akarsz akkor meg nincs határ,amennyi van
2010. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom de ku... jó dolgod lesz :'D
2010. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hajón ne vásárolgass mert nem éri meg. ha leszálltok valahol... (ami 2 hét alatt 3-4szer esik meg talán) akkor meg csak nem fogsz mindent felvásárolni. Szerintem elég a 210 dolcsi oda simán.
2010. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!