Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kulfoldi rendszam okozhat...

Kulfoldi rendszam okozhat problemat?

Figyelt kérdés
Iden nyaron Magyarorszagon tervezunk nyaralni. Ket-harom hetre jonnenk, es szeretnenk athozni az autonkat is. Van esely ra, hogy sokszor indokolatlanul megallitanak majd a rendorok csak az idegen rendszam miatt? Felesegemnek szeretnem megmutatni az orszagot, es hat eleg lelombozo lenne, ha uton-utfelen kiszednenek bennunket ellenorzesre.

2020. márc. 16. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Német rendszámmal mentem már vagy 10 ezer km-t Magyarországon. Nem állított meg senki.
2020. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éve jártál utoljára Mo-on…????


Kb. 10-15évente 1 igazoltatás reális... :) :) :)

2020. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 D. Brasco ***** válasza:
100%
Egyebkent meg nem is tudom mi ertelme egy vagon penzert athajoztatni az autot.......foleg 2-3hetre.........bérelj arra az időre magyarorszagon kicsit azt jónapot.Eleg sok nyűgtől kimelned meg magad.......
2020. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ööö... Csak most látom, h Amerikából akarja hozniaz autoját.. Nonsense!.,!
2020. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Hány éve jártál utoljára Mo-on…????"


Egy evben egyszer szoktam Mo.-ra latogtani.


"Ööö... Csak most látom, h Amerikából akarja hozniaz autoját.. Nonsense!.,!"


Mar miert lenne az? Legalabb a sajat megszokott automat vezethetem. Egy autoberles se annyira olcso. Budapesten 900-1000 dollar egy honapra, ezen felul meg nekem fizetnem kellene pluszba "Fiatal vezetoi dij"-at.

2020. márc. 16. 21:41
 6/15 D. Brasco ***** válasza:
Mert nyilvan az autodat áthajozzak 900-1000dollárért........a nagy francokat.....es akkor még a plusz benzin meg egyeb koltsegek is ott vannak,amig valamelyik atlanti oceani kikötővárosból(de legjobb esetben is a földközi tenger) eljutsz magyarorszagra.........
2020. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyilvan dragabb athajoztatni mint berelni egyet. Kaptunk egy arajanlatot, nekunk ez meg epp megfelelt. Oda-vissza szallitjak New Yorktol-Rotterdamig onnan meg mar nincs messze Budapest. Viszont meg senki sem adott valaszt az eredeti kerdesre. (Egyebkent California rendszamu az auto, ez lemaradt a kerdesbol elnezest.)
2020. márc. 16. 22:46
 8/15 D. Brasco ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni a rendszámod,viszont egyre inkább kezd ordas nagy kamunak tűnni a kerdesed........hát persze,kaliforniából elkocsikázni new york-ig majd onnan áthajozni rotterdamba,onnan budapest majd aztan ugyanezt vissza.....2-3het magyarországon tartozkodasert.......nyilván ehhez kepest a már emlitett 900-1000dolláros autoberles maga a rablás fényes nappal........
2020. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
100% KAMU!!
2020. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
D. Brasco: Koszonom a valaszod, nyomtam a zold kezet.
2020. márc. 16. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!