Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Írnátok nekem olyan blogokat,...

Írnátok nekem olyan blogokat, amik az alábbi tartalommal rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Olyan blogok kellenének,amiben magyar családok írnak arról,hogy hogyan,mikor,miért költöztek ki véglegesen vagy csak egy időre Amerikába vagy Kanadába!

Aki tud ilyen blogokról,az kérem írjon!A Google-ba hogyan tudok ilyenekre keresni??Mert költözés címszó alatt nem igen találtam ilyeneket.

Köszönöm előre is!


2010. júl. 26. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon találtam,de nekünk nem is volt rá szükség. Mi családostul(3-an vagyunk) hamarosan megyünk Kaliforniába.(remélem nem bánjuk meg).Egész pontosan 1 hónap van még hátra(augusztus 26-án repülünk) Tanácsom,hogy te is érdeklődj inkább a követségen ha komoly szándékod van Amerikába menni..Sokat segítenek..
2010. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
és azt hogy illegáálisan vagy honan szereztetek vízumot?
2010. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:01 vagyok.

Nem illegálisan megyünk ki.Minden el van rendezve.Már munkánk is van,és az engedélyek is rendben vannak..Én már nem mernék csak úgy kimenni,hogy féljek mindig a holnaptól..Aki családostul megy az sokat veszít ha nem szabályosan megy ki...Nem hiszem hogy fiammal is jót tennék ha nem törvényesen mehetne iskolába,tovább tanulni...

2010. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
23:01. Neked ez mennyi pénzedbe került,hogy elintézz mindent? A követségen nem próbáltak lebeszélni? Munkavállalói vízummal tudtok kimenni? Vagy milyen jogcímen fogtok ott tartózkodni? -én 1 új kérdező vagyok,nem az előző-
2010. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kb 10 év múlva áll szándékomban..:D de szeretnék azért történetekről olvasgatni!

Szóval mondd meg a fiadnak,hogy nyisson blogot(legyen szíves),hadd olvasgassak..és add meg majd a címét légyszives!!!:D

EZ a blogos oldal alegjobb:

www.blogol.hu

Légyszives ezentúl ne kérdezzetek,hanem a kérdésre válaszoljatok,köszönöm:)

2010. júl. 26. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

23-01-es vagyok..

A mi helyzetünk egy kicsit más..Mi Angliában élünk már egy ideje..Van egy évek óta tartó hú barátságunk egy Kalifornia házaspárral.Mind ketten onnan származnak,csak ők is pár évre munkaügyben Angliába jöttek...A drága barátnőm (egyben a kolléganőm) férjének otthon van egy kis magán vállalkozása(villanyszerelő)A barátnőm anyukájának meg virágboltja van..Így,hogy a házaspár végleg hazamennek, ők ajánlották fel a munkát.A férjem mint villanyszerelő dolgozna a vállalkozásban(neki is ez a szakmája,és itt is ebben dolgozott) ,engem meg az anyukája alkalmazna a virágboltban..Az engedélyeket már hónapok óta intézzük..Mivel mindkettőnknek van fix állása és már szállásunk is,így a vízum kérelemmel sem volt gond.Majdnem 1 hónapot vártunk rá,,mert le ellenőrizték,hogy a cégek és a szállás valós-e,és tényleg várnak minket...Mivel határozatlan időre vettek fel minket így határozatlan időre mehetünk ki..A fiam 18 éves lesz,ő még bőven tanulni fog...vele nem volt gond..Az igazság az,hogy én tartok egy kicsit az egésztől,mert azért Kalifornia messze van,és félek,hogy ott sem szokom meg.Angliában elvoltam,bár nem szeretek itt lenni az időjárás miatt..Soha nem tudom megszokni azt az időt ami itt van..Nekem lehangoló...Mi nagy utat bejártunk míg idáig eljutottunk...De mindig és mindenkinek szoktam mondani,hogyha nekünk sikerült akkor bárkinek sikerülhet,csak tenni kell érte..

Kedves kérdező..10 év az nagyon hosszú idő.Ki tudja mi lesz akkor.lehet,hogy már rég eszedbe sem fog jutni,hogy elhagyd az országot.De az is lehet,hogy csak felülsz a gépre és már repülhetsz is mindenféle papírok nélkül.Vagy az is lehetséges,hogy teljesen lezárják a határokat és szinte senki nem tud bemenni..Rá érsz evvel foglalkozni...és még valamit.Az is lehet,hogy neked is az öledbe pottyan egy lehetőség mint nekünk..Inkább törekedj arra,hogy tökéletes nyelvtudásod és egy jó szakmád legyen..Ez a fontos...

Üdv

2010. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves utolsó!A te válaszod abszolút megnyugtatott egyrészről..másrészt viszont megrémített(főleg az utolsó rész,hogy mi lesz 10 év múlva)..szerintem sokkal modernabb világ lesz,és talán minden gyorsabb lesz(optimizmus),de nem hiszek ebben teljesen..
2010. júl. 27. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!