Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nekem van egy rokonom (apukam...

Nekem van egy rokonom (apukam unokatesoja), aki kint el Amerikaban. Ki szeretnek koltozni kb 5-6 ev mulva. Tud nekem ez a rokonom segiteni szerintetek? Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elmeletileg be tudna adni vizum kerelmet ha amerikai allampolgar vagy legalabb zold kartyas. De mivel nem kozvetlen rokon (apa, anya, gyerek, testver) a dolog eltartana akar 15-20 evig, Ha egyaltalan foglalkoznak vele mert mostanaban nagy az ellenallas csaladegyesites ellen.
2020. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mivaaaaaan???????????15-20eeeeeeevvvv?????

Akkor milyen mondja van meg???? Mert en nagyon ki szeretnek menni

2020. ápr. 11. 16:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehat a milyen modot ugy ertem,h milyen mod van meg,amivel 5-6 ev mulva ki tudok koltozni
2020. ápr. 11. 16:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Ha legalisan akarsz kimenni. Esetleg ha osszehazasodsz egy amerikai allampolgarral. Mert nem hiszem hogy egy kivalo tudos vagy orvos vagy.
2020. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Es hogyan hazasodjak ossze?! Innen ismerkedjek,vagy ha egyszer kimegyek ott ismerkedjek osse vlkivel?😂😂
2020. ápr. 11. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Na és mi lenne, ha az amerikai követségtől kérdeznéd meg? Hiszen ők adják a vízumot. Mi még tanácsot se.
2020. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerinted más nem akar menni? Kb. esélytelen.

Ezért kötnek kamu házasságokat, de persze általában le is buknak. Szóval vagy illegálisan vannak kinn, vagy pedig olyan különleges szakértelemmel rendelkező orvosok, tudósok, professzorok, kutatók..., hogy munkát ajánlanak nekik.

De még az sem végleges, csak hosszabb idejű vízum. Pl. orvos ismerőseim fél évet voltak Chicagóban kutatni. De utána haza kellett jönniük.

2020. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hinnem,h eselytelen de okeee
2020. ápr. 11. 19:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyooon sok magyar el kint,es gondolom nem illegalisan,mivel yt csatornajuk is van. Tehat akkor ok teleportalodtak v mi?!
2020. ápr. 11. 19:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha komolyak a terveid, akkor miért az amerikai magyar nagykövetség oldalán tájékozódsz? Ők adnak ki vízumot. Tessék: [link]
2020. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!