Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen módokon van lehetősége...

Milyen módokon van lehetősége egy magyar állampolgárnak az USA-ba költözni ideiglenesen?

Figyelt kérdés
Van egy diplomám egy jó brit egyetemről (de nem valami részecskefizika, vagy hiányszakma, lényegében közgáz), szóval az angollal stb. nincs gond, de azért nem a rák ellenszerén dolgozok. Szeretnék fél évig/ egy évig kb (ez nincs kőbe vésve, akár kevesebb/több is érdekelne). élni Amerikában amíg még fiatal vagyok. A vízumok elég elérhetetlennek tűnnek hacsak nem vagy milliárdos, de látok sok embert akiknek sem az intelligenciájuk, sem feltétlen a pénzük(habár nem látok bele senki pénztárcájába) nincs meg és kinn élnek hosszú távon. Valaki esetleg tudja/tud tanácsot adni mi a legkönnyebb/elérhetőbb módja a kijutásnak legálisan, úgy hogy dolgozol? Mint mondtam, nem egy életre akarok kimenni, csak érdeklene egy ideiglenes megoldás felnőtt, dolgozó (nem diák) emberként, elsősorban a tapasztalat/élmény miatt (nem azért mert arra gondolok ott kolbászból van a kerítés, voltam már). És tudom, hogy most éppen semmi, tisztában vagyok a helyzettel, nem holnap tervezek indulni.

2020. ápr. 23. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
És van tapasztalatom nagy nevű multiknál, ha számít..
2020. ápr. 23. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:
H1B visa de arrol most lekestel. Jovore szerezz allast H1B szponzoralt allashoz es remenykedj, hogy az H1B lotton kihuznak es akkor kapsz egy 3+3 eves munka vizumot.
2020. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:

Az amerikai oldalon minden le van irva,hogy melyik vizum mire valo mi kel hozza stb......azt irod jo az angolod,akkor hajrá olvasd el.

Vagy maradhat a "szokásos" hogy kimesz ESTA-val aztan kinmmaradsz es feketézel....bar ennek semmi ertelme

2020. ápr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az EU-t ajánlanám inkább, de majd csak a válság után és magad keress állást, vagy ismerős ajánlásával.
2020. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!