Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába mennyi esélye van...

Amerikába mennyi esélye van kijutni egy autószerelőnek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha valaki kint él vagy tudd bővebb infót kérem segítsen!

2020. máj. 14. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nulla esely. Ez nem keresett szakma.
2020. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott egy konyvtaros tobbet keres mint egy autoszerelo
2020. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy konyvtaros valoban (viszonylag) jol keres, de azok diplomas konyvtarosok, nem abbol all a munkajuk hogy konyveket rakjak polcra. De visszaterve a kerdesre : ebben a pillanatban 36 millio amerikai munkanelkuli. Ha esetleg valami kulfoldi munkaero kell, csakis orvosok, apolok. De az se biztos.
2020. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Autoszerelokent nem konnyu kijutni de ha kint vagy pl csaladon keresztul akkor talalsz munkat autoszerelo szakmaval. Lehet lekell ujbol vizsgazni, ezt nem tudom de itt sok az autoszerelo es jol keresnek.

Muhelyek 100 dollarnal is tobbet elkernek orankent. Gondolom akkor nem 10 dollarral szurjak ki a dolgozok szemet.

2020. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen ! de nem biztos hogy sokat fogsz keresni . de ha szólsz nekik akkor adnak munkavállalói vízumot . de az a legkönnyebb ha valakit elveszel de szerintem csak úgy vegyél el ott valakit hogy tényleg szereted. (szerintem) de én tudom ajánlani a fogorvost !!!
2020. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!