Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van itthon olyan telefon...

Van itthon olyan telefon szolgáltató ahol lehet olyan előfizetésem amivel az USA-ban tudok korlátlanul internetezni?

Figyelt kérdés
A telekomnál tuti nincs, de a többieknél sem találtam, miközben Pamkutya Béla azt mondta, hogy neki ilyen előfizetése van (nem csak amerikába, hanem a világ legtöbb országába). Ugye őt nem tudom megkérdezni erről, pedig nekem is nagyon jól jönne, mert amerika után szinte biztos, hogy egyből ázsiába kéne mennem.

máj. 1. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korlátlan nincs.
máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs. Teljesen kizárt.
máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

A Vodafone világ napijeggyel elméletileg felhasználhatid a hazai internet kereted

2000 Ft naponta Amerikában, Ázsiában 3000


[link]


Jobban jársz egy esim mel


Sok helyen vehetsz, korlátlan nem biztos hogy van, de 50-100 GB elég lehet

máj. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs
máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

esim es Airalo app kell.

10GB usaban $26 30 napra.


Korlatlan nincs de 10gb az eleg sok. Nekem ennyi van a csomagban es csak akkor hasznalom fel ha sokat youtubeozok.

máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha esimes telefonod van. Ha nem, akkor a travsimet ajánlom az USA-ra, németek és olyan 15 ezerért küldenek elég gyorsan egy 15 napos 50GB-os sim kártyát, van 30 napos is. Van magyar cég is, de az valamivel drágább, mert van nekik magyar nyelvű ügyfélszolgálat, de hát úgyis tudsz angolul.

Most nézegettem Houstonban a reptéren az automatákban 60 dollárnál kezdődtek a sim árak, hát jobvan megéri még itthon előre gondolkodni.

Ha esimes a telefonod, akkor mégjobb ajánlatok vannak

máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Amerikában olyan előfizetésem van, ami mindenhol korlátlan. Canada, USA, Mexico korlátlan teljes sebességgel, mindenhol máshol egy hónapban 5GB-ig korlátlan sebesség, utána lassítva van.
máj. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!