Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha lehetőségetek lenne rá...

Ha lehetőségetek lenne rá hogy úgymond semmit se veszítve beutazzatok az államokat,elnetek vele?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok new Yorkban,de meg semmit se láttam Amerikából. A munkán kívül nem köt ide semmi,és van nemi félretett pénzem,így arra gondoltam én és egy barátom egy félig bicikli,félig busz úttal körbe utaznánk az államokat a nyár elejétől kezdve ameddig tart.

Az biztos hogy nagy kaland lenne,holott nem veszélytelen.



2020. máj. 25. 02:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Élnék vele, hatalmas kalandnak hangzik. Veszély bárhol fenyegethet, szerintem ha elég talpraesettek vagytok, nem lesz baj.
2020. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Simán

USA-ban északon nem voltam de az az ország egyértelműen biztonságosnak tűnt,az egyik legfejlettebb a világon

2020. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Én a gyűjtött pénzzel hazajönnék, és Mo-ot utaznám körbe, engem nem vonz a külföld, pláne nem Amerika.
2020. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
#3 ez rendkívül szomorú.
2020. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindnkepp utazz ha van ra lehetoseged.

En kozel 3 eve vagyok kint de meg a szomszedos allamban is csak egyszer voltam.

Van sporolt penzem de kell az itteni eletre, dolgoznom is kell es ha szabadsagot kapok akkor azt inkabb Magyarorszagon fogom tolteni.


Azt tanacsolom hogy vegyel egy hasznalt autot pl egy kis Corolla is eleg, nezesd at szerelovel es inkabb autoval menj busz meg bicikli helyett.

Van veszely de ha van penzd akkor minden megoldhato, ha lerobbansz akkor hivsz automentot aki elviszi a kocsidat a szerelohoz.

2020. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utazz ha van rá lehetőséged

Én laktam Magyarországon,Belgiumban és az USA-ban és elmondhatom,hogy mind a 3 országban nem láttam semmit a munkahelyemen és az albérletemen kívül :D

2020. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

En is azt mondanam, hogy inkabb kocsival menj. Abban tudsz aludni is, anelkul, hogy egy rattle sneak vagy egy grizzly megkostolna. Plusz, a bringan nem biztos, hogy elvezned amikor szakado esoben kene mondjuk feltekerni a 3000 meteres hegyre, mert a kerulo 2ezer km lenne. Kajat foleg innivalot is kene vinned, mert lesznek teruletek, ahol 7-800 km-n at nem tudsz venni.

A tavolsagi buszokat ne ugy kepzeld el itt, mint Magyarorszagon a volanbuszokat...

Szoval inkabb kocsival, azzal is eleg kalandos lesz :)

2020. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igazából kijelölt,mások álltál már sokszor bejárt úton mennénk úgyhogy annyira nem veszélyes. :)


TransAmericaTrail a neve.

2020. máj. 28. 23:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon eros turakerekparral induljatok utnak - a $200-as negyeduton kizuhan alolad. Tapasztalat :D

Ha nincs tapasztalatotok vadkemping es vadon elo allatok kezeleseben, akkor inkabb egy 4x4-essel menjetek, mint bringaval.

(Az, hogy masok altal sokszor bejart ut, az nem azt jelenti, hogy nincsenek kigyok, coyotek, vagy medvek, es minden 100 merfoldon van egy kisbolt, ahol vizet tudsz inni...)

Ami biztos, hogy szep ut. Az eredeti ut 5000 merfold, a modositott meghosszabb.

2020. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Te megcsináltad? :)


Mennyire esélyes hogy a fent említett állatokkal találkozunk?

2020. máj. 29. 02:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!