Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vannak itt olyan magyarok...

Vannak itt olyan magyarok akik Amerikában élnek?

Figyelt kérdés

Ha Te épp Amerikából olvasod a kérdést, vagy laktál valaha Amerikában, akkor írj ide valamit!

Pl; hogy milyen nehéz volt a kiköltözés? Vagy hogy milyen is ott az élet?



2020. jún. 20. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
94-98 között kint éltem. Akkoriban közepesen nehéz volt kimenni dolgozni. A kinti élet eleinte nehéz volt. Alja munkákat kellett bevállalni de aztán idővel lehetett fejlődni csak ott kellett egyfajta mentalitás hogy tényleg jól tudj élni. Én is próbálkoztam saját céggel de mi még úgy nőttünk fel hogy azt se tudtuk mi az a marketing így csúnya bukás lett. Vannak még kint barátok időnként meglátogatom őket és elég sokat változott kint minden. Ma már egyáltalán nem tudsz kitörni haalja melöskênt érkezel ki nem sok esélyed van egy rendes életre. Meg persze ma már nem is tudsz csak úgy kimenni kipróbálni magad.
2020. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Endr 72 ***** válasza:
100%
2004-06 között éltem több államban.Nagyon egyszerű volt elkezdeni,mondjuk a munkával soha nem volt gondom.Jó buli volt.Szívesen elkezdeném megint.Mondjuk kellett egyfajta alkalmazkodás,mert az amerikaiak szemében csak egy bevándorló maradsz.
2020. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!