Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném abban, hogy ha Amerikába szeretnék menni, akkor mennyire lesz nehéz dolgom? Vannak kint olyan Magyarok akik segítenek az elején?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 14:23
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz dolgod lesz.....főleg ha ennyire futotta,hogy itt a gyakorin érdeklődsz ez után.....ott is úgy,hogy ki tudná neked kikaparni a gesztenyét..........
2019. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nade turistáskodni, vagy kiköltöznél?

Turistáskodni könnyű, dolgozni, stb, nehéz...

2019. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most volt egy ügy, hogy egy ottani magyar, feljelentett egy itteni magyart, aki ment volna oda dolgozni, fellépni.

Rabosították a reptéren.

2019. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kiköltözni szeretnék a jövőben.
2019. okt. 22. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy erről itt és így teszel fel kérdést, ebből úgy tűnik, elég önállótlan vagy. Így pedig, ha egyáltalán valahogy sikerülne is valaha kijutnod, valószínűleg gyorsan hoppon maradnál.
2019. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nehéz dolgod lesz, ha a magyar köznevet még mindig nagybetűvel írod, ha nem tanultál nyelveket és ezért azt gondolod, a kinti gyökerek majd nem húznak le, illetve ha itt teszed fel a kérdéseidet.

Ez mind-mind téged minősít.

Jüó utat neked.

2019. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

penzert esetleg segitenek. Ingyen nem.

Igazabol csak rokontol, ismerostol varhatsz segitseget.

Akiket ismerek es kimentek kulfoldre, akar amerika, akar anglia, nemetorszag, mindenkinek barat, rokon, ismeros segitett, nem idegen.


De rokon sem mindig segit.

En angliaba szerettem volna kimenni hogy gyujtsek egy kis penzt autora. Unokatestverem kint el, mar allampolgar de nem akart segiteni.

Ma mar mindegy mert amerikaban elek es van 2 autonk :D

2019. okt. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

...én meg Óbudán élek és nekem is van két autóm.

Bocs, de ezért kár volt kimenni.

2019. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kérjél tanácsot ettől a "kollégádtól:

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__10143..

2019. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozz zöldkártyalottóval, ha összejön úgy lehet egyszerűbb mint egyedül. De nehéz dolgod lesz így is úgyis, amíg be nem indul ott az életed, ami szerintem minimum 2-4 év.
2019. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!