Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mexikó biztonságosabb mint az...

Mexikó biztonságosabb mint az USA?

Figyelt kérdés

Mexikót nagyon biztonságosnak mondják,sokszor olvastam,hogy pl biztonságosabb mint Magyarország

USA-ban viszont láttam brutális részeket és volt olyan ahová még a helyiek is azt mondták,hogy ne menjek be mert kinyírnak

Los Angelesnek is vannak olyan részei,hogy oda épeszű ember nem megy be


2020. júl. 9. 00:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Mexikóban full korrupt a rendőrség a drogkartellek által akik állandóan háborúznak egymással, a nyilt utcán lövöldöznek egymásra AK47-esekkel

Abszolút nem egy biztonságos hely Mexikó én az életben nem mennék oda


USA-ában meg nem kell cinkes helyeket látogatni ahol sok a mexikói spanyolajkú városrészeket illettve a néger gettók is kerülendők

Ha meg belefutsz egy amerikai rendőri intézkedésbe akkor csináld azt pontosan amit a rendőr mondd neked, mert azok meg ledurrantanak egyből ha nem azt csinálod amit mondanak

2020. júl. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1-es Mexikóról is csak azt olvastam,hogy sokkal biztonságosabb mint Magyarország vagy USA


USA-ban voltam egyébként,vannak olyan helyek amikhez képest a Hős utca nem nagy szám

Inkább ami meglepett,hogy a feketék között különösen sok a furcsa arc

2020. júl. 9. 03:20
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha neked az biztonságosnak nevezhető, hogy az utcán lövöldöznek automata fegyverekből egymásra a bűnözők meg embereket rabolnak el akiknek aztán vagy a torkát vágják el vagy pedig fejszével a fejét csapják szét és utána feldarabolva nejlon zsákokban valahol végzik, akkor menj Mexikóba

Egyébként is hullacsóró az ország, sok látnivaló meg egyébként sincs

Mexikó egyetlen jó tulajdonsága amit ki tudtak találni a Corona sör (itthon Coronita néven lehet kapni)

Egy fél karika citromot belenyomsz a sörösüvegbe és úgy iszod meg, elég jó minőségű sör

2020. júl. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as pedig itt gyakorin szinte csak az ellentétét lehet olvasni...
2020. júl. 9. 03:43
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Erre a fórumra ne építs semmit, tele van végtelenül buta és rosszindulatú emberekkel akik csak állandóan a piros gombot nyomkodják

Kevés az értelmes hozzászóló

2020. júl. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Mexiko hogy lenne biztonsagos? Kb az osszes ilyen snuff filmben mexikoi fazonok vannak.

(Nem szoktam ilyeneket nezni, de volt nemreg nehany aberralt, akik normalisnak tuno videokba vagtak be par masodperces jeleneteket, mindezt Instagramon es Twitteren terjesztve. Konkretan csak mexikoi vagy olyasmi fazonok voltak mindegyikben.)

2020. júl. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Javaslom, hogy ne anonim fórumokról, hanem egymàstól független statisztikákból tájékozódj a világ dolgairól.


Három egymástól független forràsból is nyilvànvalóan látszik, hogy Mexikó egyértelműen veszélyesebb mind a hivatalos kormányzati statisztikàk, mind az internetes felhasználók saját biztonsàgèrzetének értékelése alapján, mint az Egyesült Államok. Magyarországról nem ks beszélve, amelyik az utóbbinál is jóval biztonságosabb. (Kb 52-45-35 bejelentett bűncselekmény 100 ezer lakosra évente.)

2020. júl. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom hol olvastad ezt a hülyeséget.
2020. júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, ez most valami vicc? :D Te még nem nagyon léptél ki a faludból, igaz?
2020. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Két hatalmas országról beszélnünk, biztonság tekintetében rendkívül különböző helyekkel. Ha Yucatánt meg Detroit belvárosát hasonlítjuk össze, akkor sokkal inkább az előbbi, ahol mászkálnék éjjel, de ha átlagot kell vonni, akkor azért az USA egyértelműen kevésbé veszélyes. Mexikó turistásabb részei amúgy nem vészesek, Ukrajnában sem az orosz határhoz közeli falvakba megy az ember, hanem Kijevbe meg Lvivbe.
2020. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!