Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik a legjobb amerikai...

Melyik a legjobb amerikai állam? Hol a legkedvezőbbek az adók, törvények, társadalom? Californára tippelnék, mivel minden amerikával kapcsolatos info oda kötődik, NY-kal együtt.

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Massachusetts. A legmagasabb az iskolazottsag, nagy hangsulyt fektetnek az oktatasra, legtobb. legjobb egyetemek itt vannak. Nagyon nagy a hangsuly az egeszsegugyre is. Itt mindenkinek van valamilyen egeszseg biztositasa.Az emberek kiegyensulyozottak, kedvesek, okosak, muveltek. Nem csak az Allamokban a legjobb hely, vilagviszonylatban is a legjobbak kozott van.Gyonyoru a tengerpart, Nantuchet, Martas vinegard stb. Gyonyoru Boston.Worchester, gyonyoruek a latvanyutak,Mohavk Trail vagy a gyalogos Appalachian Trail.
2020. aug. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Én csuklóból Washingtonra tippeltem és [link] ez pl. egyetért, igen részletes táblázattal. Massachusetts súlyos infrastrukturális problémákkal küszködik, pl. a hidak 9.3% "structurally deficient", Washingtonban "csak" 4.8%.
2020. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

California pont nem :D

Lehet hogy a legnepszerubb de ha pl vallalkozast akarsz akkor nehezebb, tobb a kovetelmeny, licensek mint sok mas allamban.

Talan Florida az eleg adobarat, nem tul draga allam.

2020. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván attól is függ mik a feltételek


[link]

2020. aug. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BeefEater ***** válasza:
91%
Személyes, nem reprezentatív véleményem egyezik az első hozzászólóval. Nekem MA sokkal jobban tetszett, mint CA.
2020. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, csak kíváncsi voltam. Amúgy mindentől függetlenül miamiba mennék ha egyszer megtehetem :D
2020. aug. 10. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!