Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 16 éves vagyok és Kanadában...

16 éves vagyok és Kanadában tudom leginkább elképzelni a jövőm. Milyen szakmákkal érdemes jelentkezni odakint? Jelenleg az ország egyik legjobb gimiébe járok ezért nyilván ezután jönne az egyetem. Valamint angolból le fogom tenni a felső fokút.

Figyelt kérdés
Hatalmas álmom Kanadában élni, szóval légyszíves, aki tapasztaltabb az segítsen kicsit :)
2020. aug. 22. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha az ország legjobb gimnáziumában ilyen helyesírása van egy 10.-es tanulónak, az elég gáz :)


Legegyszerűbb az lenne, ha kint járnál egyetemre, pénzügyileg van aki ezt tudja finanszírozni neked?

2020. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Favágó,vagy vadőr.
2020. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért :) Persze, gondolkodtam a kinti tanuláson, de ez miben segítene a kinti letelepedésben?
2020. aug. 22. 14:59
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Pontrendszeres bejutás van, ahol számít a kanadai oktatásban eltöltött idő, olyan képzsét kapnál, amit ténylegesen elfogadnak az adott országban, megismerkedhetnél a kultúrával kicsit közelebbről, nyilván jobban elimserik az ottani bivalybasznádi egyetmei képzést is, mint az itten istenkirálycsászár (igazából 3.világbeli szintű) egyetemeket
2020. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jogos! Köszönöm! :) Olvastam olyat is, hogy csak úgy lehetséges ha egy ottani cég akar kivinni. Ez követelmény, vagy ez is csak növeli az esélyt?
2020. aug. 22. 15:08
 6/13 anonim ***** válasza:
kanadába pontrendszer van, szerintem az az usá-ra vonatkozik
2020. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Előfordulhat. Azt tudom, hogy akkor kell egy Kanadában szerzett diploma, lehetőleg hiányszakmából, egy felső fokú angol és/vagy francia nyelvvizsga, kinti munkatapasztalat és van egy ilyen kanadai nyelv teszt. Ezen minél több pont. Jól gondolom?
2020. aug. 22. 15:47
 8/13 anonim ***** válasza:
így van, sok sikert :)
2020. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2020. aug. 22. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen lista van egyébként,nyílván a legkeresettebb szakmák mindenhol ugyanazok

Kiindulásnak ez nem rossz:

[link]


4-es válaszoló meg egy tipikus nyomorék rosszindulatú magyar aki a kisebbségi komplexusát és életbeli sikertelenségét másokon próbálja levezezni,na az ilyenektől kerülj minél messzebb

Bár gondolom ő a Harvardra járt :D

Gimnáziumot meg gondolom egy német privát top középsuliban csinálta meg

2020. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!