Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridában szeretnék nannyként...

Floridában szeretnék nannyként dolgozni minél előbb (tapasztalattal rendelkezem), van ötlet, hol kezdjem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 11:50
 1/6 anonim válasza:
58%
Az mi?
2010. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugynokseghez fordulj Magyarorszagon, ami majd elintezi a vizumot, csaladkeresest neked.
2010. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nanny=gyerekfelügyelő.


Köszi a választ, már utánajártam néhány cégnek is, de amikor kifejezetten Florida államra kérdezek rá, elszomorítanak, s mondják, hogy elégedjek meg avval, ahova küldenek :( Ezért gondoltam azt, hogy teszek fel ide egy ilyesmi kérdést, hátha van környéken élő magyar, aki tudna családot ajánlani vagy egy helyi céget vagy hasonló.

2010. aug. 7. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak nagyon vigyazz, ha magad keresel csaladot, mert sok az atveres. Egyebkent inkabb au-pair vagy babysitter az, amit keresnek. Ilyen cimszok alatt erdemes keresgelned. A nanny picit mas kategoria szerintem (az jobban a nevelesrol szol, nem a gyerekfelvigyazasrol, az au-pair meg mellette meg a haztartas vezetesbol is kiveszi a reszet). Szerintem FL nem olyan nagy szam. Nem valami kellemes az idojaras ott. Kifejezetten fullaszto.


Masodik

2010. aug. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En is ugy jottem ki Amerikaba, hogy megvalasztottam az allamot, ahova akartam menni. Nos, en a Greataupair.com-on talaltam egy csaladot...volt egy profilom az oldalon es ugy lehet csladokkal kommunikalni. Miutan egy csalad nagyon erdeklodott utanam, megmondtam nekik, hogy melyik ugynoksegen (au pair in america) keresztul tudnek kimenni. Elkuldtem nekik a linket hozza, igy atnezhettek, hogy mirol szol az egesz. Es belementek, hisz nekik ez meg mindig egy olcsobb gyerekvigyazasi lehetose, mint egy helyi nanny-t felvenni. Szoval, amikor ok kitoltottek az adatlapot, mar ok szemely szerint engem kertek, es en is bejelentkeztem az ugynokseghez es oket kertem....ennyi...igy oda helyez az ugynokseg. En addig-addig probalkoztam, hogy sikerult!:-) es megerte!! Probald ki. Ezen a weboldalon szinte minden orszagbol vannak csaladok...es sokan keresnek meg magyarul beszelo lanyokat is...ha szerencsed van, akkor pont Floridaban!!!:-) A lenyeg az, hogy a profilod jo legyen...szepen irj egy bemutatkozo levelet, es legyenek kepek rolad, amikor gyerekekkel vagy...minel szimpatikusabb legyel...irj a tapasztalataidrol is, stb.

Sok sikert!

2010. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a floridai csalad magyarul is beszelo au airt keres : [link]
2010. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!