Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vancouveri élet milyen? És a...

Vancouveri élet milyen? És a kilátások?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan költöznék ki?

Tudod Kanadába nem úgy költözik az ember mint mondjuk Krétára. Itt nem elég összecsomagolni a cuccot és felszállni a repülőre hanem letelepedési engedély+hiányszskma+nyelvtudásod kell.


Ha viszont mindez megvan akkor nem szóltam. Csak annyit hogy Vancouver Kanada "legösszkomfortosabb" városa. Kitűnő választás és jó lehetőségek.

2020. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is Kanadába készülök, persze felsőfokú angollal, és informatikusként. Vancouvert is néztem, Toronto-t, esetleg Calgary.

Én nem tudom elképzelni milyen hátrányai lehetnek például Magyarországhoz képest. Pedig biztosan van, ingyen ebéd mint tudjuk nincs.

2020. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Vancouver iszonyatosan drága az ország többi részéhez képest. Oda és Torontóhoz kell a legnagyobb kezdőtőke, na meg busásan fizető állás.


Én kb 5500 nettót keresek és ebből nagyon jól megélek Ottawában. Torontoban vagy Vancouverben ez kb. nyomorgáshoz elég.


Egy 140 nm házat bérelek itt garázzsal 2000-ért, ez Vancouverben kapásból a duplája, ha nem több. Inkább több. Arrafelé 2000-ért nem sok mindent lehet kapni. Patkánylyukat talán.

2020. szept. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Harmas csak te nem ugyanazt hasonlitod ossze az araknal.Ottawa Vancouverhez kepest egy patkanyluk ahogy te fogalmaztad, kulonosen ha BC-t nezed.British Columbia nem csak az orszag legszebb es legelhetobb resze hanem a vilagnak az elsoi kozzott van.Dragabb mint Kanada tobbi resze de nem lehet egy nyomornegyedet egy milliomos negyeddel ossze hasonlitani arakban.Vancouver kulso reszein normalis arak vannak amugy.Ja meg azt se felejtsd el hogy szinte nincs tel Vancouverbe Ottawahoz kepest.Palmafak is megelnek itt.
2020. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!