Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyarországról hogyan lehet...

Magyarországról hogyan lehet eljutni Floridába, és kb mennyi lenne? Sokszor kell átszállni, vagy megy közvetlen járat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
New yorkban kell átszállni, és olyan 400-ból simán kijön a jegy.Ha sokkal előre foglalsz, akkor kevesebből is.
2010. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapestről Nem Yorkba és onnan Florida? Én azt hittem Bpről Miamiba és onnan Florida. Úgy is keresgéltem repjegyeket, olyan 150 ezerbe voltak.
2010. aug. 8. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan 200-bol kijon, ha idoben veszed.


Miami Floridaban van. Miami egy varos, Florida egy allam. Miamiba nincs kozvetlen jarat Budapestrol. Alt. New Yorkban szoktak atszallni vagy meg Europaban (Nemetorszagban, Franciaorszagban stb) es onnan mar sok helyre megy kozvetlen jarat. Tehat kozvetlen nem tudsz oda menni, attol fugg, hogy melyik varosba akarsz menni pontosan, de minimum 1, max. 2-3 atszallassal tudsz Florida allamba jutni.

2010. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan Jacksonville Florida, ide mennék ha sikerülne. Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 8. 22:01
 5/7 anonim válasza:

szia


mi is most készülünk oda.. nekünk 162000 HUF volt a jegy per fő.. az útvonal BP-NEW YORK-TAMPA

2010. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, nincs NewYork közvetlen.

Egyszer át kell szállni Bécsben, vagy Amsterdamban és NewYorkból még egyszer az tuti.

A Pénzt már írta valaki látom.

Üdv. Jó útat.

2010. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha az USA-ban olyan városba utazol, ahová nincs közvetlen járat Bp-ről, akkor jársz jól, ha még Európában átszállsz. NewYorki átszállásnál ki kell venned a csomagodat, mert ott töténik a beléptetés és a vám. Utána újra be kell csekkolnod! Eu átszállással csak Bp-en és a végcélodnál kell, a pakkoddal foglalkoznod.
2011. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!