Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit lehet tudni ezekről a...

Mit lehet tudni ezekről a “You should be Here” utazós programról?

Figyelt kérdés

Én személy szerint imádok kirándulni,túrázni, világot látni. Ebből adódóan mindig szemezgettem ezzel a csapattal, céggel. Nem tudom minek lehet hívni.

Család közeli ismerőse már kétszer is részt vett rajta, nagyon sok helyen voltak, de ami engem megfogott az Florida. (Nem tudtam vele személyesen erről beszélgetni) Ezért is szeretnék véleményt kérni olyanoktól akik már részt vettek ilyenen, van tapasztalatuk.

Olvastam régebbi (2015-os) véleményeket de így lassan 6 év után gondolom több ember tud véleményt nyilvánítani mint akkor.

Szóval mindent meghallgatok.😊 Köszönöm.



2021. jan. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez most valami elb...tt reklám akar lenni? Csak mert nem jött össze.
2021. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne reklám?! Semmi közöm az egészhez, szimplán érdekel🙄 Ha nem tudsz okosat mondani, kérlek görgess tovább mert a baromságokra nem vagyok vevő!
2021. jan. 23. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

en csak annyit tudok, hogy tagnak kell lenned, es havonta egy fix arat fizetned minden honapban, ami ugymond gyulik egy online malacperselyben... pl akar egy evig is, majd az osszegyult osszeget elkoltheted hotel+repjegyes nyaralasra, de csak bizonyos helyekre, es bizonyos nyaralasokra. Allitolag mindegyik arban megeri, es erdemes lehet, hiszen pl minden honapban fizen felrevan teve a penzed elore a kovetkezo nyaralasra..de sajnos nem te mondod meg, hogy fizen csak 5 honapig akarod gyujteni a penzed...


Ha benne vagy kb ilyen mlm-es ertekesitokent, akkor meg a masok malacperselye utan is kaphatod a jutalekot


Egy ismerosom probalta az utobbit, nem jott ossze, de minden honapban vontak a penzt a szamlajarol.

2021. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fizen :javitok bocs, fixen
2021. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommented!🙂
2021. márc. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!