Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában mért édes minden?...

Amerikában mért édes minden? Úgy tudom az átlag ételek az ittenihez képest agyon vannak cukrozva még a kenyér meg a hús is.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők így szeretik. Valamiért az átlag amerikai is mindent édesen szeret bár lehet csak azért mert ehez szokott hozzá. A lényeg hogy viszont a cégek meg az emberek ízlése szerint csinálnak mindent, ennek következtében baromi édesre.
2021. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokas kerdese. Magyar etelre a kolfoldiek tobbsege azt mondja hogy tele van paprikaval minden etelunk. Nekunk nem tunik fel. En 19 evesen jottem ki es 32 eve elek amerikaba es jobban izlenek a kisse edesebb etelek.
2021. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én arra jutottam, hogy úgy általában az ember fínpmabbnak ítél valamit, ha édesítve van.

Az élelmiszárgyártók meg minél többet akarnak eladni, és versenyeznek egymással. Azt is mondhatnám, érdekes, hogy Európában nem így alakultak a szokások...

azaz nem ennyire, mert ha bármely élelmiszerboltban aszerint kezdesz válogatni, hogy miben nincs cukor, vagy édesítő, alig találsz valamit.


15 éve egy hónapik dolgoztam kint, végig a nyugati parton. Az első nap minden ízlett, a negyediken már megőrültem, hogy valami normális (hazai, európai) kenyérfélét ehessek.

Érdekes módon, San Francico-ban talátam ilyet. De ott az egész város kicsit Európaias hangulatu.

2021. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert szeretnének még kövérebbek lenni. 1 amy = + 50 kg,átlag !!!!
2021. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Aki akkor bunkó, hogy nem fogja fel mennyire toxikus a cukor az meg is érdemli, a halált és a betegségeket negyven x évesen.
2021. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ehhez vannak szokva
2021. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolo válasza:
Az élelmiszer gyártóknak ez egy nagy biznisz. Az édes ételeket jobban veszik és többet is fogyasztanak belőle. Az már nem érdekli a multikat, hogy az emberek egészsége az ára az ő profitjuknak. Nem véletlenül vannak az amerikai emberek úgy elhízva. A cukorra azt is mondják a fehér méreg.
2021. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!