Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországba mennék,...

Franciaországba mennék, napokon belül munka miatt. Milyen élelmiszer árakra számitsak?

Figyelt kérdés
Gondolok, a kenyèr,konzerv,ásványvíz, stb! Ja ès persze a sör! :)

2015. márc. 13. 19:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Minden nagyon drága. De csak addig mig meg nem kapod a nyugati fizud! :D utána nem tűnik majd olyan drágának.
2015. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen árakra számítanék.

[link]

2015. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Franciaországban elég kevés a Lidl meg az olcsó diszkont, úgyhogy a belinkeltnél drágábbra számíts.
2015. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy Franciaországban kevés a discount?

A kisebb városok is tele vannak velük. Norma, Aldi, Dia, Lidl, Simply Market, ED, Leader Price, Mutant, Netto, mutant Express, Noz, Intermarché Discount Geant Discount, hogy csak a leggyakoribbakat soroljam...

Egy 5-10.000 lakosú kisvárosban is legalább háromnak van fiókja.

2015. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Onnan veszem, hogy tavaly folyamatosan vándorolva, városok tucatjait végignézve egy hónapot nyaraltam Franciaországban, és még élénken él bennem az emlék, ahogy mondjuk Orléansban három Lidl-t jelzett a térkép, ezek közül kettő pedig már megszűnt, tehát egyetlen Lidl volt egy százezres városban, és a központi kb. 30 km2-en nem találtam más olcsó boltot. Vagy ugyanez pl. Rennes-ben, ami egy kétszázezres város hétszázezres vonzáskörzettel.


Rohadtul nem ugyanaz a helyzet, mint pl. Németországban, ahol Berlinben 5 különböző helyen laktam az idők során, és mindenhol volt pár száz méteren belül Netto, Lidl vagy mindkettő. Ha azt mondod, hogy Párizsban ugyanez van, akkor kiröhöglek.


Talán nem véletlen, hogy a konkrét adatok szerint 25%-kal drágább az élelmiszer Franciaországban, mint a németeknél.

2015. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!