Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Albérletet hogy lehet hosszútá...

Albérletet hogy lehet hosszútávra igényelni Amerikában?

Figyelt kérdés
Úgy hosszú távra hogy akár hónapokra. Előtte itthonról kell lefoglalni vagy ott kint? Ameddig ott nem kapok albérletet addig mi lesz? Szálloda?

2021. máj. 4. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Igényelni...?? Tán kibérelni-t akartál írni... :)


Hová mész, milyen céllal? Dolgozni? Akkor a munkaadód segít.

Pár napig elvagy egy motelban, és megnézed a kiszemelt lakásokat, hogy a valóságban milyenek...

2021. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
77%
Ahogy a dolgok egyelőre kinéznek téged be sem engednek az országba,szoval kár még ezen az albérlet dolgon is agyalnod.....
2021. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
D. Brasco, itt egy újabb álomutazó? :)))
2021. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
akerika, az milyen ország? :D
2021. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

2-es és a 3-as az állandóan egymás valagát tisztítják fényesre.

Ugyanaz szerintem a kettő, mert mindig mikor egyik feltűnik, a másik is ír nemsokára, és egymást fényezik.

Nagyon nagy unalom lehet ott, ha két ip címről is írkálni kell.

2021. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ird be Googleba: apartments for rent es a helyseg nevet. Esetleg : rooms for rent.

De egy turistanak vagy illegalisnak nem fognak kiadni. Ala kell irni egy szerzodest,kifizetni az elso es utolso honapot, es meg egy kulon osszeget amibol tudnak majd fedezni esetleges javitasokat. Kell munkahely, bankszamla, es referencia. Szoval nem olyan konnyu. Es ott kell lenni a helyszinen. Talan Airbnb? Pandemia miatt kulonosen ovatosak mert sok berlo elveszitette a munkahelyet es nem tud fizetni.

2021. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem láttam hogy elirtam volna én Amerikát írtam szerintem. Nem most mennék, csak gondoltam megkérdezem mert nem tudom hogy van egy ilyen dolog. Köszönöm a 6osnak, 5ös egyet értek
2021. máj. 5. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Legelőször munkahelyet kell keresned, és a munkaadódnak kell elintézni, és megfelelő engedélyeket beszerezni hogy egyáltalán nekikezdhess a vízumigénylésnek.

Azt a megoldást elfelejtheted, hogy kimész egy ESTA-val és aztán "véletlenül" kintmaradsz.

2021. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress apartmant es ha van ures lakas akkor kitoltod az applikaciot.

Kell ssn, ellenorzik a credit scoret es berpapirodat kerik hogy tudjak keresel e eleget hogy kifizesd a berlest.

Magyarorszagrol nem tudod elintezni

2021. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyarorszagrol max. airbnb lehet, de az itt nem nagyon megy hosszutavra. max par hetre.

Az itteni torvenyek szerint, ha 30 napig laksz ugyanazon a helyen, akkor mar folyamatos berlonek szamitasz, es mas szabalyok vonatkoznak rad, mint egy ideiglenesen berlore. Ezert az Airbnb-sek siman kiraknak a 29. mert nem akarnak bajokat maguknak egy 30napos berlovel.

Ugyanez ervenyes a motelekre is, az emberek folyamatosan ott laknak, de havonta egyszer ki kell koltozniuk legalabb egy napra.

Illegaliskent, SS szam nelul, credit nelkul, allas nelkul (van, ahol bankszamlakivonatot is kernek, hogy van-e annyi penzed, hogy ha elveszted a munkadat, akkor is tudj fizetni), szoval ezek nelkul eselyed sincs berelni egy lakast, vagy akar egy szobat.

Esetleg az mukodhet, hogy valaki a sajat neven berel neked egyet (de ki az a bolond, aki ezt megcsinalja...)

Az Airbnb-szobat le tudod foglalni Magyarorszagrol, a moteleket neha foglalhatod a neten, de, altalaban kerik az elore fizetest, foleg, ha hosszu idot irsz be a maradashoz.


Ne indulj el, ha nincs munkavallaloi vizumod.

2021. máj. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!