Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Turistaként jelenleg valamilye...

Turistaként jelenleg valamilyen módon ki lehet utazni az USA-ba?

Figyelt kérdés
Nem bejelentett munkára mennék 90 napra. A konzul oldalán olvastam hogy jelenleg nem lehet, de a munkáltató szerint megoldható mert csinálnak nekem vízumot.

2021. máj. 25. 15:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Na most akkor mi is az utazásod célja?
2021. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%

Öööö.... turistaként-re kérdezel rá a fő kérdésben, alatta meg munka....


Ez alapból bukó!

2021. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
71%

"a munkáltató szerint megoldható mert csinálnak nekem vízumot."


A külügyminisztériumnál fogsz dolgozni?? :)))))


Szerinted egy cég v. magánszemély hogy csinál neked vízumot?


Nem kell rá válaszolnod... :)

2021. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert nem tudom. De az oldal célja ez egyébként. Nem néztem utána az ilyen dolgoknak mert még kérdéses hogy kimegyek-e meg a telefon másik oldalán lévő úriember tájékoztatott. De úgy néz ki hogy csak az a módja lehet ennek az egésznek ha a Schengeni övezeten kívül tartózkodok 14 napig majd onnan negatív PCR teszttel megyek ki. Feketén dolgoznék kint egy szállodába amibe bejelentenének mint turistát. Legalábbis csak így tudom elképzelni ezt az egészet.
2021. máj. 25. 16:23
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha a munkáltató nem jelent be, akkor vízumot se tud neked igényelni.
2021. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

#4: aha.... És ha feketén dolgozol, akkor hogyan "csinál" neked vízumot a munkáltatód? Aki ugyebár nem is a munkáltatód, hiszen nem vagy bejelentve nála...


Tényleg nem akarlak elkeseríteni, de borzasztóan naiv vagy!

A bevándorlási tiszt már a határon vissza fog fordítani! Három keresztkérdéssel leveszi, hogy illegálisan melózni fogsz...

2021. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 D. Brasco ***** válasza:
96%

"Feketén dolgoznék kint egy szállodába amibe bejelentenének mint turistát. Legalábbis csak így tudom elképzelni ezt az egészet."

Te most vagy nagyon naiv vagy,vagy csak simán hülye,esetleg mindkettő.....de ha szerencséd van már az amerikába tartó gépre sem fognak felengedni,igy nem kell az óceánt átrepülnöd,hogy aztan ott forditson vissza azonnal a tiszt és tiltson ki az orszagbol.

2021. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, olvasd el az ESTA kérdéseket, feltételeket!


Büntetőjogi felelősséged tudatában kell aláírnod, hogy semmiféle munkát nem vállalsz odakint.

2021. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%
Mi köze a schengeni övezeten kívül tartózkodásnak a vízumhoz...??? SEMMI!
2021. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%
D. Brasco: megint telitalálat! :-)
2021. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!