Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék kiköltözni az...

Szeretnék kiköltözni az Amerikai Egyesült Államokba a későbbi életem folyamán. Fiatal vagyok most kezdem az egyetemet, milyen dolgokkal tudnám növelni a későbbi esélyeimet?

Figyelt kérdés

Szeptemberben fogok kezdeni a Corvinuson gazdaságinformatikus szakon. Van c1-es felsőfokú angol nyelvvizsgám. Szeretném majd elvégezni az Msc képzést is. Mit gondoltok mit tehetnék majd még egyetemi éveim alatt, hogy később egy amerikai cég kiajánljon majd az anyacéghez.


Érdekel az informatika és a gazdaság is és elég céltudatosnak gondolom magamat. Szeretnék egy szép karriert befutni és még nem olyan későn az életemben kiköltözni.



2021. jún. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Kezdj például gyakornokoskodni amerikai cégeknél.
2021. jún. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
75%
Zöldkártya lottóz....még annak is nagyobb az esélye,hogy nyersz mint hogy csak ugy kiajánlanak majd egy amerikai céghez.
2021. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát informatikusból USAban is sok van. Meg ők szeretik az indiaiakat behozni. Meg csak szólok: USAban programozónak lenni nagyon nem jó. Szoktam olvasni mi megy a játékkészítőknél, baromi sok túlóra ahhoz képest kevéske fizuért, lényegében csak aludni jársz haza, stb.

Egyenlőre annyit tudsz tenni, mint amit az 1es írt: már most elmész valahova gyakornokoskodni.

2021. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
79%
Bárhova menj, csak az USA-ba ne. Semmi szociális hálójuk nincs, ráadásul állampolgárságot nehéz kapni. A városok vagy élhetetlenek, vagy keveset keresnek ott.
2021. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Gyógyszergyári tapasztalattal mennyi az esély? Termékfejlesztés.
2021. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!