Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA honlapján 50dollárt...

ESTA honlapján 50dollárt kérnek valami kitöltési útmutatóért. Én úgy tudtam, hogy szeptember 8-ig teljesen ingyenes. Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagykövetségtől kérdezd meg, azért, hogy egy szaros útmutatóért is pénzt kunyiznak..milyen már...:S Amúgy meg ott a gugli is:)
2010. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen honlapokra jársz, de az ESTA hivatalos honlapján nincs ilyen!!! Ingyenes és semmilyen útmutató nem kell mert teljesen egyértelmű az, amit ki kell tölteni!
2010. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudod kitölteni, akkor mi lesz veled az államokban? egy kenyeret nem tudsz kérni?
2010. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éppen ezt írtam korábban ide,hogy anélkül is megértem,hogy bármiféle útmutató lenne.Csak az oldal addig nem engedett továbblépni.Valószínűleg egy fake oldalon járhattam,de nagyon hivatalosnak tűnt.Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 28. 12:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja,itt tényleg nem található,hogy ezt írtam volna,amit az imént emlegettem. :D Valami félremehetet..!De mostmár megnyugodtam.
2010. aug. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!