Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Titeket is megviselt a 2001....

Titeket is megviselt a 2001. szeptember 11. -ei terrortámadás?

Figyelt kérdés
Annyira borzasztó,hogy emberek képesek voltak ilyen merényletre!A CIA pedig nem működött együtt az FBI-al!Annyira borzasztó látni a felvételeket,emberek ugornak ki az épületből,azonnali halál reményében!Mást is megvisel már maga a gondolat?Mert engem nagyon!Több ezer ember halt meg ártatlanul,& több embernek még a maradványait sem találták meg!Hogy lehetnek ilyen emberek a földön?Mert nem az igaz vallás vezette őket!Az biztos!Nyugodjon békével az a több ezer ember!!!!!!!!
2011. szept. 8. 13:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
74%

borzasztó,meg szörnyű...de Amerikában is tesznek arra mi van a magyarokkal...azt sem tudják h létezünk...

ezek mellett megrendítő,de nem emlékezem meg ez miatt évente róla...

2011. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
41%

Tessék, hátha 10 év után sikerül leesnie még a hitgyűlis "értelmiségnek" is:


http://www.youtube.com/watch?v=DC9PuOp5688&feature=player_em..

2011. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Igazad van teljes mértékben!Viszont számomra akkor is felfoghatatlan,hogy emberek ilyet képesek végrehajtani!!!!Akkor ennyi erőből a Paksi atomerőműnek is nekirepülhettek volna,& akkor Magyarországnak annyi!Ami még érthetetlen,hogy a légierő sem tudott tenni semmit sem!!!!Mondjuk Ők sem hitték,hogy emberek öngyilkos merényletet fognak repülővel végrehajtani,mert azelőtt még ilyen nem volt!Viszont,nem egy,nem kettő felszólításos videót,hangüzenetet kaptak,amiket nem vettek annyira komolyan!Ja,& a CIA-nak remélem lelkifurdalásuk van,mivel fontos adatokat,információkat nem adtak ki az FBI-nak!!!Ennyit a titkos ügynökökről!Mondjuk azért napjainkban remélem azért már tisztább,& reális gondolkodású embereket alkalmaznak!!!!
2011. szept. 8. 13:47
 4/48 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "hitgyűléses" ember,hiszek az Igaz Istenben,viszont nem vagyok tagja egy felekezetnek sem!!!!
2011. szept. 8. 13:48
 5/48 anonim válasza:
73%

emlékszem mikor élőben mutatták a tévében hazaértem suliból, de azt se tudtam mi az, nem is hallottam akkor még ilyen tornyokról. Utána nagyon féltem a fundamentalistáktól. Pár évvel ezelőtt meg, amikor valamelyik csatornán adtak filmeket róla, percről percre az is elég megrázó volt, szinte rosszul lettem, csakúgy mint a neten található videoktól, ahol olyan is van, amin a lezuhant holtestek láthatóak a torony körül, igaz nem tisztán, de látszott h azok, meg amikor egy ott dolgozó ember beszélt telefonon, és pont akkor omlott össze az épület, és a zajt meg a sikítást lehet hallani


másrészt, bár igaz hogy sok őrült dolgot elkövetnek az arabok, de akkor is furcsa hogy olyanok akik már évek óta külföldön élnek, képesek ilyen tettre, nem lehet, hogy csak ok nélkül. Vagy mégis ennyire fanatikusak? Az összeesküvés elméleteket utálom, de azokat nem vetem el, amik az amerikaiak kisebb piszkos dolgaikról szólnak, na meg persze, hogy tudtak is róla

2011. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Igen sajnos fanatikusak,mert az alkaida erre képezi ki őket!Semmivel sem különbek,mint Hitler volt!
2011. szept. 8. 13:56
 7/48 anonim ***** válasza:
68%
Megkérdezhetem, hogy milyen végzettséggel rendelkezik a kedves kérdező?
2011. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
65%

engem nem viselt meg.

Számomra az idei japán földrengés nagyobb katasztrófát jelent.

2011. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Szociálpszichológusnak tanultam,most Rendvédelmire járok! Csak foglalkoztat az emberek gondolkodásmódja,illetve az emberi agy kifürkészhetetlensége!
2011. szept. 8. 14:07
 10/48 A kérdező kommentje:
Igen a Japán földrengés is nagyon borzasztó!Viszont az természeti katasztrófa volt,ez pedig nem következett volna be!!
2011. szept. 8. 14:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!