Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Közvetlen járat New York -ba?

Közvetlen járat New York -ba?

Figyelt kérdés
Néhány hete néztem, és akkor még lehetett foglalni New York -ba közvetlen járattal repjegyet a LOT légitársaságnál, azóta azonban már egyik oldalon sem találok ilyen lehetőséget, semmilyen időpontra. Megszűntek a közvetlen járatok? Vagy csak nekem nem sikerült találnom jegyet? (Decemberben mennék egyébként, de bármilyen más hónapra sem találtam nem átszállásos jegyet. Fél éve már utaztam ilyennel, azért sem értem, hogy most miért nem találok.)

2021. júl. 16. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Gyanítom törölték a közvetlen járatokat, mivel a covid alatt nem tudnák megtölteni a gépeket.
2021. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Nemtom feltűnt-e, de még mindig tilos az EU-állampolgárok USA-ba való beutazása alapos indok nélkül. Aminek alaposabbnak kell lennie annál, mint a "turistáskodni szeretnék" vagy a "meglátogatnám a rokonokat". Mondjuk fél évvel ezelőtt is pont az volt.


Majd ha feloldja Biden a beutazási korlátozást, valamikor újraindul a LOT-járat, amint lesz elég utas rá. De hogy az mikor lesz, azt ki tudja.


Addig mehetsz átszállással, ha valami jogon téged beengednek.

2021. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!