Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen az élet az USA-ban?

Milyen az élet az USA-ban?

Figyelt kérdés
Aki ott él(vagy ismer olyat), melyik városban él és mi a tapasztalata?

2021. aug. 22. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmazzunk úgy, hogy nincs kolbászból a kerítés, viszont ha ilyen igényeid vannak, valamivel könnyebb felfuttatni egy jól menő húsüzemet :)
2021. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek tévképzeteim, éltem már Nyugat-Európában, tudom, hogy mindenhol meg kell dolgozni a jólétért :D Diplomás vagyok és tudok angolul.
2021. aug. 22. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En szeretek itt elni.

Nehez osszehasonlitani mert Magyaroszagon a szuleimmel eltem es egyedul nem tudtam volna megelni, itt viszont sosem eltem egyedul es szulokkel sem hanem a felesegemmel. 2en azert mindig konnyebb, lehet Magyarorszagon is jutottam volta elore ha lett volna parom.


A masik dolog hogy en falun eltem, most meg egy nagy varosban elek Amerikaban. Eleve a varosban tobb a munkalehetoseg. Lehet hogy mas lett volna Budapesten lakni mint egy tavoli kis faluban ahol nem sok munka van.


Amugy ugyan azon a teruleten dolgozom itt is, viszont itt van folyamatosan munka a cegnel, Magyarorszagon meg gyakran hazamentunk hamarabb ugy hogy 5-6 ora volt kivizetve mert bizonyos dolgok miatt nem tudtunk tovabb dolgozni aznap. Itt papiron is annyit dolgozok amennyi ki van fizetve. Magyaroszagon viszont csak 4 oraba jelentettek be es a tobbit zsebbol fizettek.

2021. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi #3, de kifejtenéd bővebben, hogy mondjuk általánosságban milyenek ott az emberek, könnyű-e barátokat találni, melyik városban élsz és milyen keresettel lehet megengedni magadnak autót, meg hogy mondjuk házban lakj? Én szívesebben élnék kisvárosban, pl Atlanta...a nagyok nem vonzzanak. Párszázezres városokban is lehetnek jó irodai munkák?
2021. aug. 22. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én szívesebben élnék kisvárosban, pl Atlanta.."


Atlanta mint kisváros.

Amikor legutóbb ott szálltam le a Deltával és már a reptérnek is saját metróhálózata volt, valahogy nem egy kisváros jutott róla az eszembe...

2021. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 úgy értettem a kisvárost, hogy nem többmillió ember él ott, mint pl New York, LA, Philadelphia stb. Atlantában “csak” 500 ezren laknak, ami nekem sokkal szimpatikusabb, nem szeretem a nagyvárosokat.
2021. aug. 22. 17:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem elhanyagolható a vonzáskörzetében lakó kb. 6 millió ember sem.

Amúgy nem egy rossz hely. Már csak az a kérdés, hogy hogyan kerülsz oda mint lakos??!

[link]

2021. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 úgy, ahogy a többi ember, aki kivándorol. Van amúgy amerikai állampolgár rokonom kint, biztos segít majd elhelyezkedni, legalább munkakeresés terén.
2021. aug. 23. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá.
2021. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

#3

Hol élsz?

2021. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!