Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan érdemes zöldkártyára...

Hogyan érdemes zöldkártyára lottóra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Ahhoz hogy a jelentkezés megfelelő legyen, elég sok mindent kell kitölteni. Ehhez kértetek segítséget? Érdemes fizetni valakinek akinek van benne tapasztalata? Vagy egyedül is megoldható?


Mik voltak azok a dolgok amikre oda kell figyelni nagyon? Gondolok a fénykép méretére, minőségére és egyéb papírokra.


Van köztünk olyan akinek megnyerni és kijutott? Vagy olyan akit kisorsoltak, de nem tudott kijutni?



2021. aug. 22. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy az alapokkal sem vagy tisztában. Itt nem sorsolnak ez nem lottó. Ha kiválasztanak akkor két interjún is részt kell venni és akkor sem mehetsz csak úgy ki. Na már ha ez a faék egyszerű papírmunka is meghaladja a képességeid akkor hogyan boldogulnál az interjúkon, meg hogyan szereznél itthonról munkát? Aztán kint hogy boldogulnál? Va nnak cégek de ők csak legombolnak és be sem adják a jelentkezést aztán csak szólnak hogy "nem nyertél".
2021. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment is a pozitív, téged hogy vertek át ezek a cégek? Végül sikerült magadtól jelentkezni rá? Vagy ezekkel a végekkel mindig bele buktál a jelentkezésbe?

A papírmunka része tényleg ennyire "faék" egyszerű ahogy mondtad? Úgy tudtam, hogy elég szigorúan veszik és nem fogadnak el rosszul megírt jelentkezéseket. Írnál még több tapasztalatot légyszives?

2021. aug. 22. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer jelentkeztem mindkétszer magamtól kb egy idomított csimpánz is megoldja a jelentkezést. De voltak ismerősök akiket lehúztak ilyen cégek. Mindkétszer interjúig jutottam ott nem jutottam tovább, aztán lett munkavállalási vízum de egy év után eljöttem mert lett jobb lehetőség Svédországban.
2021. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem sok ember tud eljutni az interjúig. Milyen kérdések voltak? Mi volt az ami nem tetszett nekik?


Milyen munkavállalási vízumot sikerült kapnod? Ennek mi volt a folyamata?

2021. aug. 22. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4

Az első interjún alap dolgok voltak, mit dolgozol mennyi a kereseted, hol szerezted a végzettséged, miért akarsz az USA-ba menni, jartál-e már ott, hanyszor és milyen céllal, vannak-e ismerőseifld kint, van-e családod stb. Nem mobdtak hogy mi volt a gond meg alapból nem pont 50 ezer embert hívnak be interjúra hanem többszörösét mert ez is csak a szelektálás része.

H1B visam volt mert már elkezdtem kint munkát keresni és volt egy cég aki felajánlotta, hogy így is kihoznának hogy a DV nem jött össze. A folyamat hasonló volt de a többségét a papírmunkának a cég intézte, volt itt is interjú kb hasonló sablon kérdésekkel, meg jobban utána néztek a papírjaimnak.

2021. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2021. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Melyik oldal nem fake? Nem szeretném ha lehuznanak…

2021. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszi
2021. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!