Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen Alaszkában(Anchorage)él...

Milyen Alaszkában(Anchorage)élni? Él valaki ott közületek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Itt vagyok ... varj, most nem erek ra mert le kell olnom ezt a medvet ... majd meg jelentkezem :))))
2021. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Brumm! :) A felhasznalo nem tud tobbet jelentkezni - en gyoztem :) alairas: a medve :)))
2021. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Wtf🤠
2021. okt. 20. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Horváth János élt ott évekig, illetve nem Anchorage-ban, hanem Wasillában. Mármint az a Horváth János, aki Badár Sándorral közös könyveket adott ki. Elég hasznos tapasztalatokat írt sokmindenről. Most így hirtelen ezt találtam online, de biztos van még fent egy csomó egyéb tartalom is: [link]
2021. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Torontóból költöztem oda.5 évet éltem Alaszkában,Anchorageban 1 évet, utána elköltöztem Alaszkán belül kicsit távolabb.

Nem tudom mi érdekel az alaszkai életből, igazából annyi élmény és történés ért, hogy könyveket tudnék róla írni.

Egy igaz!Medve mindenhol van.Futás közben, biciklizés közben is mindenkinél van medveriasztó,északabbra, a vidékies alaszkában sokan pisztollyal mászkálnak egész nap.

Arrafelé semmi rendőr, pár száz fős települések a semmi közepén, és többnapi járásra is csak hó meg a taja és tundra van mindenhol.Fenyvesek meg a hegyek.

Szépsége van a tájnak, mikor este pattog a tűz a kandallóban, kinézel a gyönyörű fenyvererdőre, ami szinte mindenhol van, még a városokban is hagynak természetes erdősávokat, süvít a szél, és néha néha felordít egy farkas.Én még soha ilyen jól nem éreztem magam, mint Alaszkában.

Anchorage már túl nagyvárosias, ha tavasztól ősz közepéig vagy itt, észre sem vennéd hogy Alaszkában vagy.

Ellenben télen, néha van hideg, bár nem itt délen, inkább alaszka közepén.

Maradék 4 évemet Közép-Alaszkában töltöttem, na ott tudnék mesélni hidegről, havazásról, szelekről, farkasokról, meg medvékről.

2021. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meselj meg kerlek utolso

Ment a pacsi

2021. okt. 22. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!