Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha nemzetközi vizekről Usa...

Ha nemzetközi vizekről Usa partjainál kiugrok egy búvár felszerelésben felúszok a Mississippi folyón pár 10 km-t, akkor ilyen határátlépésre nem vonatkozik az illegális háttérátlépés?

Figyelt kérdés
Földön,vízen, vagy szárazföldön van a határátlépési törvény.De a víz alatt nem találtam rá paragrafust.Ha így próbálok meg beúszni az államokba, akkor törvényesen fogok ott tartózkodni?
2021. dec. 21. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
🤣🤣🤣🤣🤣
2021. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor is illegalis leszel. Barmilyen modon kerulsz amerikai foldre, tengeri tengeralattjaroval, buvarkent, ejtoernyovel, vagy atsetalsz Sziberiabol, illegalis leszel ha nem estel at hivatalos bevandorlasi proceduran.
2021. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
61%
Nem unod még ezeknek az ostoba "átsétálok a sivatagon mexikó felől" meg egyéb ehhez hasonló kerdéseid kiírását,mint pl ez az új "felúszok a folyón" győngyszem?!Még csak nem is humoros amiket kiírkálsz.... ha meg már vicces nem tudsz lenni,legalább szánalmas ne legyél.....
2021. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap még gyalog akart átmenni a Behring szorosnál... 😂😂😂
2021. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Felúszni egy folyón? Persze, van az a lassú folyású pocsolya, ahol kivitelezhető, de azèrt a terebélyes Mississipin alighs lehetsègres.
2021. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ok hogy felúszol,de hogyan tovább?
2021. dec. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
6: addig bőven megeszik a krokodilok... :))))
2021. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Bizony ilyenre nem. Cápaeleség, krokodilvacsora nem számít illegális határátlépésnek.
2021. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

D. Brasco:

Nem, ezek nem unják ezt. Egész nap nem csinálnak semmit és van idejü kilyen hülyeségeket kitalálni. Nem csak itt, minden más kategóriában tucatjával vannak ilyenek tucatnyi felhasználóval.

2021. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, ezek "


Szerintem nem "ezek", hanem ugyanaz az 1 elmebeteg, mivel teljesen egy tőről fakadnak a kérdései.

-Az elején még válaszolgattam.

-Utána már csak bosszankodtam,

-Most már viszont szórakoztat és várom az újabb idióta ötleteit.


Amúgy lássuk be, hogy egyre halottabb ez az oldal, és a hülye kérdés is egy kérdés...

2021. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!