Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehetséges az Usa-ban letelepe...

Lehetséges az Usa-ban letelepedni házasság nélkül?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy van még a zöldkártya de arra nagyon kicsi az esély.

Más módja nincs a kijutásnak?


2010. szept. 7. 17:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*zöldkártya lottót akartam írni.
2010. szept. 7. 17:55
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Nincs.
2010. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha valaki kap munkát akkor az nem tudja valahogy véglegesíteni a zöldkártyáját?
2010. szept. 7. 18:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, hogy bizonyos idő elteltével a zöld kártyások megkaphatják az állampolgárságot, ha folyamatosan ott tartózkodtak? Én mintha ilyet olvastam volna valahol. Sajnos nem tudom most, hogy hol...
2010. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen én is hallottam erről csak az a baj, hogy nagyon sok mást is hallani és nem tudom mi az igazság.:)
2010. szept. 7. 18:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nézelődj ezen az oldalon, hátha van használható info. A fórumban is lehet, hogy jártasabb emberek vannak, akik tudnak válaszolni neked. [link]
2010. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem!
2010. szept. 7. 19:29
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznok az általad küldött link!

Elvileg úgy van, hogyha kimész dolgozni kapsz 6 évre vízumot és közbe állampolgárrá válhatsz ha 5 évig ott vagy.(nem folyamatosan de megvan hogy mennyi időd kell az Usa ban tölteni)Ha valamit rosszul értelmeztem kérlek javítsatok ki!:)

És köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. szept. 7. 21:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én küldtem a linket, örülök, hogy hasznosnak találtad! :-)


Én ennek még nem néztem utána konkrétan, de máshol is valami ilyesmiket olvastam/hallottam, úgyhogy valószínűleg így van. De amúgy úgy tudom, hogy ilyen esetben sokan igénybe veszik az ottani migrációs ügyvédek szolgáltatásait. Ezen az oldalon, amit küldtem, az egyik fórumban pont belinkelték egy kinti magyar ,,immigration attorney" elérhetőségét, de sajnos most nem találom.


Szerintem próbálj meg ezen az oldalon kérdezősködni, elég jártsnak tűnnek csomó mindenben.


Hajrá! :-)

2010. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez itt nem pont az, amiről beszéltem, de itt is van hasznos info munkavállalásról. Ő egy ottani magyarul beszélő ügyvéd, a bevándorlásra is specializálódtak. Persze ez azoknak jó megoldás, akiknek van sok pénze... :-/

2010. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!