Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehetséges az Usa-ban letelepe...

Lehetséges az Usa-ban letelepedni házasság nélkül?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy van még a zöldkártya de arra nagyon kicsi az esély.

Más módja nincs a kijutásnak?


2010. szept. 7. 17:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ha jó még angolu is, akkor gondolom ez is hasznos lehet!

2010. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Akkor mégsem lehetetlen kijutni Amerikába.:)

2010. szept. 8. 15:23
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :-)


Nem, nem lehetetlen, viszont azt ugye figyelembe kell venni, hogy legálisan úgy tudsz dolgozni ott, és úgy kaphatsz munkavállaláshoz vízumot is, ha már innen Magyarországról tudod bizonyítani, hogy egy kinti munkáltató alkalmazni fog téged. Tehát keresni kell egy munkáltatót, aki visszajelez, hogy alkalmazni fog téged.


(Nekem egyik rokonom dolgozik egy farmon, asszem Iowa-ban, szóval van rá esély. :-) Bár őt nem tudom, hogy milyen módon jutott ki, de a hivatalos módja az, amit leírtam.)


Vannak oldalak egyébként, ahol specializálódtak a külföldi munkakeresőkre. A google-ben erre rá lehet keresni ,,usa jobs for foreigners" vagy ,,usajobs for non-citizens" kifejezésekkel.


Tényleg drukkolok! :-)

2010. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Jah en itt elek es azt kell mondjam egyedul a zoldkartya jelent megoldast hacsak nincs olyan szakmad ami itt hiany szakma es ha nem beszeled perfekt az angolt mert ezek bizony kellenek! A zold kartya gyakorlatilag arra jogosit mint egy citizent allampolgart szerintem eloskorben azt probald meg mert nehez vagy sem az a legjobban jarhato ut annak gondolom nem sok ertelme lenni hogy gyere dolgozol fel evet egy evet es uatana ha valanmi torteni munkaddal llogo orral menj haza! Ha megvan a zoldkartyad azzal van munkavallalasod, es ha baj van kerhetsz segelyt meg ileyenek. Akarmit dontesz jol gondold az az angolt meg tanuld ezerrel es allj ra a zoldkartyara egyebkent miert annyira nehez? En nem tudom csak azt, hogy sokan jonnek vele minden evben sokfelol Magyarbol is es nekik konnyebb! A masik jarhato ut lenne ha elne itt rokond ismerosod aki tudna segiteni munka keres is stb.


En sok sikert kivanok de megegyszer mondom a zoldkartyat problad ezerrel!!!!

2010. szept. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 11. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!