Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A new yorki metró tényleg...

A new yorki metró tényleg ennyire veszedelmes?

Figyelt kérdés

Nemsokára New Yorkba költözöm és úgy néz ki, hogy metróval fogok járni. Páran már próbáltak lebeszélni róla, mert nagyon veszélyes hely, eddig nem hittem nekik, aztán megnéztem ezt a két videót:

https://www.youtube.com/watch?v=6MLv9Nz-CaE&t=212s

https://www.youtube.com/watch?v=HYbGLye3io4

Tényleg ennyire gáz a helyzet?


2022. febr. 4. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyirs félsz akkor maradj Bázakerettyén. 😂
2022. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
97%
Dehát ilyenek a hármas metrón is vannak
2022. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Kegyetlen, ráadásul irtózatosan lepukkantak a vonalak, az állomások, mint egy putri az egész.
2022. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
'Nemsokára New Yorkba költözöm' - nos, eddig olvastam, es pont innentol lehet azt is tudni hogy kamu az egesz. Nem koltozol te sehova, maximum a nappaliba amig festik a szobadat, maskulonben azok akikhez mesz, mar regesregen ellattak volna informacioval nemcsak a metrorol, hanem minden masrol is.
2022. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
#4: 👍😁
2022. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Metróztam NY-ban. Nem féltem. Persze vannak olyan helyek, ahova nem kell menni. De ez minden városban így van. Pesten is jártam már olyan vonalon (villamos) ahova az ellenőrök se szállnak fel 😁
2022. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
6. 99-es busz... 🤣
2022. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk 6-os busz az nincsen már úgy 15 éve, szóval tuti releváns a tapasztalatod, de mindegy.


Kérdező , vannak kevésbé kellemes környékei a városnak és valóban nagyobb a kockázat , mint amihez mondjuk itthon szokhattál, de ez nem jelenti azt, hogy ne utazhatnál nyugodtan. Kihaltabb szakaszokon érdemes a vonat közepén a segédvezető által elfoglalt kocsiba ülni.

2022. febr. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Napi vagy 8M ember biztos utazik rajta, állítólag vannak túlélők. De szerintem se mégy te sehova.
2022. febr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Már a kamukérdések se a régik...
2022. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!