Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Usa-ba költözés előtt mik a...

Usa-ba költözés előtt mik a teendők amit még a kiutazás előtt meg csinálni itthon?

Figyelt kérdés

5 éves munka lesz.

Hazajönni már nem fogok jönni a távolság miatt, ezért akarok minden elintézni.

Aki ment már ki az Usa-ba több évre, miket kellett itthon még elintéznie?


2022. febr. 19. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
A munkáltatód intézi a vízumodat?
2022. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Du. írtam egy hasonló kerdesre.


[link]


[link]

2022. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

1

Ne etesd a trollt.

2022. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Az a megfejtes, gondolom hogy aki abban a pozicioban van, hogy igazi allast kapott az felnott, es tisztaban van, mit csinal nagy, akar berelt, akar sajat tulajdonu lakasa van.
2022. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Joforman semmit.

Utlevelet csinaltasd meg 10 evre, ne utazz ki olyannal ami 2 even belul lejar. En 5 eves utlevellel mentem ki es megbantam mert kesobb el kellett mennnem a konzulatusra ujitani. Repulout, hotel, ott a kaja, stb, szoval sokba kerult kint egy uj magyar utlevel. Most mar amerikai allampolgar vagyok tehat a jovoben mar akar Magyarorszagon is tudom ujitani ha epp akkor megyek mikor lejart vagy le fog jarni.

Mikor kint vagy akkor jelentkezz ki az allando magyar lakcimedrol a konzulatuson keresztul es nem kell egeszsegugyi hozzajarulast fizetned Magyarorszagon.

En a bankszamlamat is megszuntettem mert semmi anyagi erdekeltsegem nincs Magyarorszagon. Ha lenne pl hazam amit kiadok berbe akkor maradt volna egy bankszamla.

2022. febr. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!