Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA kitöltésénél elírtam az...

ESTA kitöltésénél elírtam az édesanya nevet,mi a teendőm???

Figyelt kérdés

Véletlenül édesanyám nevéhez nem a leánykori nevet hanem a férjezett nevet írtam!!!!!

Hova forduljak ilyen esetben?

Fizetnem kell majd???



2022. márc. 3. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ESTA oldalan a 'check status'-nal van egy 'Update'. Amig el nem fogadtak, addig tudod javitani, utana buktad a penzt is, adhatod be ujra a kerelmet.
2022. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már elfogadták...

De ha beadom újra akkor nem utasítják el?

Vagy ennyire nem figyelik,hogy nemrég beadtam és most beadom újra?

2022. márc. 3. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha elfogadtak, akkor buita van, mert ha beutazaskor nem stimmelnek az adatok a papirokon meg az irataidban, akkor ott forditanak vissza, es az nem lesz olcso.
2022. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy emlékszem hogy 2 helyen kellett megadni,először a személyes adatoknál ott jól írtam be,de a végén amikor az édasapa és édesanya nevét kérték,ott anyukám mostani nevét írtam be,a férjezettet.

Így mi a helyzet,igényeljek újat?

2022. márc. 3. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De meg fogják adni így,hogy pár hete igényeltem?

Vagy írjak nekik emailt hogy mit javasolnak ilyen helyzetben?

2022. márc. 3. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi lenne, ha nem kommentrol kommentre valtozna a sztori?


A TE adataidban, ahol az "mother's maiden name" vagy "anyja neve" szerepel, oda nyilvan a leanykorit kell beirni. Az o adataik megadasakor meg nyilvan azt, ami az irataikban szerepel.

2022. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem változott a sztori.

1 estáról van szó,az enyémről.

Most megnéztem és 1 helyen kellett megadni a szülők résznél.

Több fórumba is írtam és szinte mindenki az édasanyja férjezett nevét írta a saját estájához a szülők részhez.

Az útlevélen nem szerepel anya neve,így elvileg nem tudják mivel összenézni.De nem egyértelmű hogy akkor most mi a jó mert mindkét variációra kiadják az estát.

2022. márc. 3. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!