Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha két év után vettem észre...

Ha két év után vettem észre hogy lejárt az Usa vízumom,de eddig senki nem keresett, akkor nem is érdemes senkinek szólni, nem fog kiderülni sehol sem?

Figyelt kérdés
2022. jún. 9. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy igazolni kellene magad (pl kórház, vagy baleset), addig nem valószínü, hogy valaki észrevenné, de vészhelyzetben vagy legkésöbb, amikor elhagyod az országot, kiderül és adott esetben lehetnek következményei.

Az meg elég áltlátszó hazugság, hogy "nem vetted észre", a vízum nem évekig érvényes, hanem csak pár hónapig. Azt meg nem tudom elképzelni, hogy nem vetted észre, hogy nem két hónapja vagy ott, hanem több éve.

2022. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze töki
2022. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Vótmá...
2022. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

A vizomot senki nem fogja toled kerni, csak a munkahelyed.

A jogsit viszont kerik es nem tudom hogy a te allamodban lehet e jogsit ujitani vizum nelkul.

Lejart jogsit is leginkabb csak a rendor veszi eszre. A felesegem egyszer veletlenul honapokig lejart jogsival ment, nem vette eszre hogy mar nem ervenyes. A korhazban, bankban is megneztek a jogsijat (ez a szemelyi is egyben) de senki nem nezte meg a lejarati datumot, csak a nevet meg a kepet hogy tenyleg o az akinek mondja magat.

Normal esetben senki sem kerdezi meg hogy mi a statuszod.

Le lehet bukni es kitoloncolnak, de tudok olyanokat akik 20 eve usaban elnek papirok nelkul es nem toloncoltak ki oket.

2022. jún. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!