Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mentek az USA-ba nyáron...

Mentek az USA-ba nyáron kirándulni hogy hétfőtől már nem kérnek semmit a beutazáshoz,se teszt se oltás?

Figyelt kérdés

Mi most töltjük a vízum kérelmet,feleségemmel.3-4 hétre szeretnénk kimenni.

Azt nem tudjuk,ebbe az időszakba a keleti vagy nyugati park részletes megtekintése férne bele jobban?

Aki volt már ilyen keleti part,nyugati partkiránduláson az Usa-ban leírhatná hol mennyi idő volt,kb mennyibe került.

Nekünk összesen 5-6 millió van erre a 4 hétre.


2022. jún. 11. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
6 misi két főre 4 hétre. Hàt én nem azért mennék oda hogy nyomorogjak.
2022. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
4 hétre két főre 5 millió? Karcos.
2022. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

15 ezer dollár de nem tudom a pontos árfolyamat.

Két főre elosztva 7500 dollár/fő/hónap.

Nem hiszem hogy ennyi volna az átlagbér,szerintem egy hónapra kirándulásnál elégnek kéne lennie.

2022. jún. 11. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
FUK? 😂
2022. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3

De ez csak költőpénz?

2022. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi szeretnenk menni, de nincs oltasunk. Tenyleg igaz hogy most mar lehet oltas nelkul is menni? Mi Arizonaba szeretnenk amugy, mert a parom onnan kapott munkaajanlatot, es jo lenne kicsit korulnezni eloszor :)
2022. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Többször is jártam az USA-ban.

N.Y, Atlanta és Florida jelentősebb városaiban Orlandó, Tampa, Daytona, Miami, Key West.

(Ennek az összegnek a töredékéből voltunk kint kb. két hetes turnusokban. Természetesen szállodában és autóbérléssel az Alamotól.)

2022. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most nem engedhetném meg, annyira drága a dollár és nagyobb lakásra is spórolok.
2022. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!