Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az USA-ba megyek 3 hónapra...

Ha az USA-ba megyek 3 hónapra tudok bérelni kísérőt? (Még soha nem ültem repülőn) Illetve meddig kísér? Mi kell az utazáshoz?

Figyelt kérdés

Nem tudok telefonálni jelenleg.

Emailt írtam a repülőtérnek 1 hónapja és nem kaptam választ.



Budapestről indulok Floridába.

Meg kellene tudnom, hogy 1db márciusi oltással ki tudok-e család látogatásra menni Amerikába.

Azt tudom,hogy a reptéren csinálnak Kovid tesztet.

A jegyet és az estat 24 órával indulás előtt kell kinyomtatni, ha minden igaz.


(Valamint Németországban lettem beoltva akkor a neten megtalálom szerintetek ennek a nyomát?)


2022. jún. 13. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Jól értem, hogy már megvetted a regjegyet? Akkor elég felelőtlen voltál, előtte kellett volna tanulmányozni a beutazási feltételeket. Az USA-ba csak akkor fognak egy oltással beengedni, ha az egydózisú oltás volt, negatív teszt viszont tegnaptól már nem kell.

Itt tudsz olvasgatni, hogy milyen szabályok érvényesek: [link]


A reptereken minden elég egyértelműen ki van táblázva, nem igazán van szükség kísérőre.

2022. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Húha.... D.Brasco, hol vagy? 😁
2022. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem van az a pénz, amennyiért kikísér valaki :D Már ha megkapja időben az Estát.
2022. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Anyukádék kikísérnek a reptérre, ott meg várnak a rokonok.
2022. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Szasz első!

Hétfőtől az USA is megszűntette a beutazási kivételeket,oltás és teszt nélkül mehetsz, csak esta kell.

Na puszika,csőváz!

2022. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

5. Ez nem igaz csak teszt nem kell.

"2022. június 12. napjától kezdődően az USA-ba való beutazás kapcsán nem kell az utazóknak bemutatniuk negatív Covid-19 tesztet, vagy igazolást arra nézve, hogy átestek a betegségen. A tájékoztatások alapján a fully vaccinated status megléte továbbra is előírás a beutazni vágyók irányába."

2022. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem még nincs meg a repjegy. Holnap tervezem megvenni.
2022. jún. 13. 21:56
 8/22 A kérdező kommentje:

1 db Pfizerem van. Március 15-én kaptam meg. 3 hónapja van meg. Át is estem, de erről nem tudtam bizonyítékot szerezni.

Vérvételes antigénteszt nem jó?

2022. jún. 13. 22:02
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

repülőtérnek írtál e-mailt? LOL


Kísérőt kiskorú gyerekek mellé szoktak adni, a stewardessek átveszik őket a szülőktől, és érkezéskor átadják a fogadó személynek.

2022. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Lol, nem tudtam, hogy korhoz van kötve...


Igen képzeld el a reptérnek van telefonszáma és email címe is, ahol elvileg utazással kapcsolatos információval tudnak szolgálni.

De gondoltam h ide téved egy ilyen gy..kér, mint te, aki semmi hasznossal nem tud szolgálni.

2022. jún. 13. 22:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!