Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Családdal megyünk két múlva...

Családdal megyünk két múlva Miamibe.Két hét alatt miket tudunk megnézni amit talán az utazási oldalak sem említenek?

Figyelt kérdés

2 hét Florida körutazás.Miami,Tampa,Orlando,Daytona beach(ide nagyon elakart mindenki menni)Jacksonville.aki volt már ezen a részen, és talált jó dolgokat amiket meglehet nézni, mik voltak azok?

Esetleg egy ilyen hosszú körutazásnál mire érdemes figyelni?


2022. jún. 22. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
utazási blogokra keress rá! Nyilván beszélsz angolul, többtucat "titkos" helyet is leírnak...
2022. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Elsőnek azt tanácsolnám, hogy ismerkedj az igekötős igék helesírásával. Másodsorban pedig azt, hogy próbálj meg nem egyénieskedni. Bőven elég, ha azokból a látnivalókból szemezgetsz, amiket mások nagyra tartanak. [link]

De szerintem ha elviszed a magyar tankönyvedet, két látnivaló közt a helyesírásod is sokat javulhat.

2022. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
2: hirtelen belém állt a frász, hogy "elsőnek" alatt rám célzol (első válaszoló voltam), de aztán rájöttem, hogy mi a helyzet. :-DDDD
2022. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kérdés nem a helyesírásról szól, hanem az utazásról.

Ha ez a szenvedélyed, menjél a helyesírás topikba, ott lehet lesz neked való kérdés.

2022. jún. 22. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Az javaslom, a Kennedy űrközpontot ne hagyjátok ki. Orlando közelében van, felejthetetlen élmény volt.

[link]

2022. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, talán írd le, hogy miket fogtok megnézni - annak alapján könnyebb olyat írni, amiről nem tudsz....
2022. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Valamiért a moderátor belekötött az előző bocsánatkérésembe, de engem nem abból a fából faragtak, hogy ezt hagyjam. Szóval ismételten szeretnék elnézést kérni az 1. válaszadótól, mert pontatlanul fogalmaztam. Valóban nem az ő rendkívül hasznos tanácsára vonatkozott az "elsőként" szó.

Egyúttal ismételten szeretném javító szándékkal jelezni a kérdező felé, hogy attól, mert kedves édesapja és kedves édesanyja valamelyike annyi pénzt vitt haza valmi általam nem igazán értett szakmával, amiből futja nekik egy floridai szelfizésre, és ehhez valami az ő elkényeztetett egyéniségének megfelelő helyet kívánna, azért az IGEKÖZTÖS IGÉK FONTOSAK.

Alap dolog, ha nem a falujának kocsmájában diskurál a másikkal.


És igen, a guglizási készség is fontos lenne.



Még megosztanék egy személyes élményt a kis hölggyel, szóval lehet fotózkodni aligátorokkal. Van néhány ilyen nemzeti park. Ha ilyen fotót tenne fel az Instára, attól az összes falusi prolit megütné a guta.

2022. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
Nagyon komoly utazók lehettek,ha egy ilyen kaliberű útnál 2 héttel az indulás előtt a gyakorin érdeklődtök hogy mit kellene megnézni meg mire kell figyelni......
2022. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor biztos béreltek kocsit is. Mondjuk nem tudom miért pont most mentek, nagyon meleg lesz. Legutóbb október legvégén voltam és a homokban nem lehetett mezitláb járni, égetett.

Én sokkal jobban szeretem a nyugati partot, az óceáni nekem annyira nem jön be. Én is elrohantam Daytona Beachre, OK letudtam, de a part fél óránál többet nem ér szerintem.

Ha már arra jártok, Jacksonville sztem nem olyan nagy szám, viszont előtte nézzétek meg St. Augustine-t. Meg persze a Kennedy központot, az jó.

Engem mondjuk a Disney világ olyannyira nem érdekel, hogy messzire elkerülöm, de ha Tampa felé is elmentek, akkor sokkal kellemesebb a tengerpart ott, mint az óceáni oldalon. Clearwater Beach. Olyan Siófok szerű nyaraló hely, de ne hagyjátok ki.

Airboatozást se hagyjátok ki, egy csomó hely van, én pont kicsit északabbra, Orlando közelében, Kissemmeetől délre voltam egy helyen, de sok közül lehet válogatni.

2022. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

D.Brasco: erősen megszaporodtak az ilyen kérdések, és "érdekes" módon majdnem mind az USA-ról szólnak...

FUK tagtoborzás lehetett nemrég... :-D

2022. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!