Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet 180. 000 ft-ért utazni...

Lehet 180. 000 ft-ért utazni Las Vegasba?

Figyelt kérdés

A Delta Airlines honlapján néztem az utazást jövő januárra, és azt állítottam be, hogy oda-vissza, ki is választottam a járatokat, és összesen 180.000 körüli összeg jött ki. Aztán megnéztem a pelikan.hu-n, és ott 330.000 ft jött ki.

Most hogy van ez??


2010. szept. 24. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de vissza már nem tudsz jönni, valamint éhen halsz és nem lesz fedél a fejed fölött.
2010. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőt csak az útiköltség érdekli.:)

Egyébként a magyar honlap beleszámolhatta a költségekbe a vízumot, stb. és azt az árat adta ki, vagy az is lehetséges, hogy többször kell átszállni. Ez csak feltételezés, azért érdeklődj utána jobban.:)

2010. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt 164.000 oda-vissza, illetékkel együtt

2010. szept. 24. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
a pelikan felszamit maganak plusz költseget. En beirom oda elöször, ö kiadja, hogy melyik legitarsasagoknak indul azon a napon gepe, ahova en akarok menni, meg azokkal a kondiciokkal, aztan lefoglalom a legitarsasagnal. Mindig olcsobban jövök ki, mint, amit a Pelikan megadott repjegy arnak.
2010. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A British Airways elvisz 157e Ft-ért is, ha most lefoglalod a jegyet. És vissza is hoz ennyiből :)

Londoni átszállással.

2010. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Repülj Condor charterrel, és 180 ezerből megúszod vagy még kevesebből..!
2010. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!