Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai nagykövetségre mit...

Amerikai nagykövetségre mit nem szabad bevinni és mennyi a várakozási idő a vízuminterjú után?

Figyelt kérdés
Vízuminterjúm lesz, és lecsekkoltam hogy mit nem szabad bevinni de nem egyértelmű hogy most szabad telefont vinni vagy sem és mekkora táskát engedélyeznek.Plusz valakinek tapasztalat aki ott volt hogy miket kérdeznek, mennyi ideig tart az interjú?

2022. szept. 6. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Idezet a kovetseg honlapjarol:


"Tilos az Egyesült Államok nagykövetségére vagy konzulátusára belépni az alábbi tárgyakkal:


"Elemmel működő elektronikus eszközök, pl. mobiltelefonok, digitális naplók, digitális órák, személyhívók, fényképezőgépek, audio/videokazetták, CD- és MP3-lejátszók, floppylemezek, laptop számítógépek vagy hordozható zenelejátszók"


A "mobiltelefon" szo melyik reszet nem tudod ertelmezni?


El se menj arra az interjura, egyszeru magyar mondatokat se ertesz meg, nemhogy mindenfele keresztkerdesekre tudj ertelmesen valaszolni.

2022. szept. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

A belépésnél leadod a telefonod, Airpodod, okosórád, stb.

Ha túl nagy a táskád akkor azt is.

Ezeket berakják egy fiókba, kapsz egy sorszámot és amikor végeztél visszakapod. Nem nagy tudomány.


Az hogy miket kérdeznek, attól függ hogy milyen vízumot igényeltél.

2022. szept. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő, köszönöm a nem hasznos választ. Ha venné a fáradságot rá hogy jobban kutakodna ( nem úgy ahogy egy idő után elhagyta az ékezetjeleket) akkor megtalálná, hogy angolul egy másik oldalon az van írva, hogy egynél több eszköz nem megengedett. Ezért kérdeztem rá, mert máshol meg azt írták hogy egyse.
2022. szept. 7. 16:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó! Köszönöm a visszajelzést. Ezek szerint a tiltott tárgyakat ők tárolják és nem kell gondoskodnunk az elhelyezésükről mielőtt bemennénk? Mert a honlap azt írja hogy nem gondoskodnak e tárgyak elhelyezéséről. Ezért gondolkodtam hogy ezek szerint kellene valaki aki vigyáz a holmimra ameddig én bennt vagyok.
2022. szept. 7. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tárolják. Elkobozzák, az életben nem kapod vissza.

Körömvágó ollót se vigyél magaddal, meg öngyújtót sem. Kb hasonló kapun kell átmenned, mint a reptéren, csak itt nem vihetsz be elemmel működő tárgyat sem.

Ezen kívül, ők nem egy ruhatár, ahová beadod a cuccod aztán majd később felveszed. Egyszerűbb, ha otthon hagyod dolgaidat, és csak a személyidet, az útleveled stb viszed magaddal, egy kis táskában. Ki fogod birni telefon nélkül, meg a sminkkészleted nélkül azt a félnapot. Képzeld el, 1980-as évekig még vezetékes telefonja se volt mindenkinek, mobil meg Magyarországon nem is létezett. És az emberek túlélték - te is túl fogod. Jut eszembe, a hajadból is ki kell venni a csatokat, csak hogy kész legyél rá. A cipődet le kell venned, amig átmész a kapun.

2022. szept. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haromszor voltam vizuminterjun a kovetsegnel. Mind a haromszor bevihettem a mobiltelefonomat kikapcsolt allapotban.
2022. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!