Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Várakozási idő alatt ki lehet...

Várakozási idő alatt ki lehet menni, vagy a reptéren kell maradni?

Figyelt kérdés
Nézegetem a repülőjegyeket az usaba, amikor nekem kell menni Helsinki átszállással lesz, de Helsinkibe 15 órát kell várnom. Arra gondoltam, ha már ennyit kell várakozni, akkor kimegyek Helsinkibe szétnézek.
2017. febr. 12. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csak egy okot mondjál hogy miért nem lehetne kimenni? persze hogy kimehetsz
2017. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor az emberek többsége miért inkább a váróban ül?
2017. febr. 12. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki vár 10-15 órát vagy ha igen se akar mindenki kimenni várost nézni, attól te még kimehetsz :)
2017. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimehetsz. Több ok miatt nem szoktak általában kimenni: 1. olyan országban, városban szállnak át, ahol vízum kell (ilyenkor vízum nélkül nem engednek ki), 2. az átszállási idő általában azért kevesebb - 5-6 óráért pedig a legtöbb helyen nem éri meg kimenni, mivel a repterek ritkán vannak a látványosságok szomszédságában, 3. valakit egyszerűen nem érdekel az adott város.
2017. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm.
2017. febr. 12. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1.-s vagyok, én Dubaiban fogok átszálni lesz 18 órán de én nem megyek ki mert egyszerűen nem érdekel a város
2017. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonattal gyorsan betudsz menni a városba, de télen elég ramaty idő van, szóval érdemes meggondolni, hogy mit érdemes csinálni. Helsinki egyébként egy elég kicsi főváros, a látnivaló is kevés. De ha érdekel, persze, hogy kilehet menni.
2017. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
privatuzenetes ZoltanAnglia, nyugodtan okoskodj de eloszor tanulj meg szoveget ertelmezni, Helsinki nem kinaban van, amugy Kina sok varosaban siman elhagyhatod a repteret 72 sot 144 orara mert nem kell vizum,
2017. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!