Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Párommal szeretnék Alaszkába...

Párommal szeretnék Alaszkába utazni két hétre, mire készüljünk az őszi időben?

Figyelt kérdés

Októberben utaznánk, már nézegetjük az utazásos fórumokat,csoportokat.

Lesz benne városnézés,Anchorage,Fairbanks,hajótúra Anchorage-ből Ketchikan,Juneau,Haines,Skagway majd vissza Anchorage,és a végén Denali Nemzeti park túra.Mikre készüljünk amit talán nem olvastunk,vagy mondtak nekünk?

Egyedül a medveriasztó sprayt javasolta mindenki, de abból a nagyobb flakonosat,ha véletlen nagyobb maci jönne szembe.Annyit mondott aki már használta hogy sose a medvére fújjuk, hanem magunk elé, mert ha megakar a medve minket kóstolni úgyis felénk jön, és akkor találkozik a sprayvel ami addigra szétszóródik.


2022. szept. 21. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Erős hiányerzetem volt az utóbbi napokban.


😂😂😂

2022. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
84%
Neked erre áll vigyázva?!?Hogy hetente alaszka meg medve spray kerdes?!?Ez már nem is unalmas,meg szar...hanem egyszerűen szánalmas....
2022. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

28 éves nő vagyok, most utaznék először a tengeren túlra.A párommal egy évig tervezgettük az utat,mire összejött rá a pénz és az idő.

Az oldalra pedig ma regisztráltam hogy utazási tippeket gyűjtsek.

2022. szept. 21. 23:57
 4/15 D. Brasco ***** válasza:
76%
Tévedtem....ez nem is szánalmas hanem még attól is sokkal rosszabb.....
2022. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem értem a viselkedésed.

Ez egy utazási fórum, te pedig nem is a kérdésre válaszolsz, hanem csak sértegetsz,mikor írta és kérdeztem hogy utazási tippeket szeretnék kérni egy ilyen kiránduláshoz.

2022. szept. 22. 00:01
 6/15 anonim válasza:
100%
Sapka, sál, kesztyű!
2022. szept. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 scamdemic ***** válasza:
100%

Kérdező, van itt egy alaszkafétises troll, elsőre gyanús volt, hogy újra ő kérdezett.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=alaszka&kat..

2022. szept. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

#2 és #4

Nem az a baj, hogy kérdez, hanem az a baj, hogy az ilyeneknek is van szavazati joga.

2022. szept. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Én lemaradtam, most mi a baj ezzel a kérdéssel? Nekem eddig ez tök normálisnak tűnik.
2022. szept. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9# Valahol fent van egy kereső. Ha oda beírod, hogy Alaszka akkor ki fog adni néhány eddigi kérdést. Olvass bele és meg fogod látni, hogy valakinek ez a fétise.
2022. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!