Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek Arizona...

Mi a véleményetek Arizona államról?

Figyelt kérdés
Mennyire tetszik nektek természetileg? Élnétek ott? Jártatok már Arizona-ban?

2022. szept. 25. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Többször jártam Arizonában...


..gyerekkoromban volt egy Arizona feliratos pólóm :D

2022. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
Nem jártam ott sajna, de nekem az egész kontinens tetszik igazából. Én a permi (azt hiszem a permből van) megkövült erdőt nézném meg a legszívesebben. Azt nem tudom, hogy élnék-e ott.
2022. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés és ugyanígy leírva https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..
2022. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%

Nem laknék ott, az indokaim:


1. Minden hülyénél stukker van, ha jól tudom elég sima személyi akár gépfegyverek vásárlásához is.


2. Erős banda tevékenység, jelentős bűnözés van.


3. Nincs ott semmi, csak a sivatag.

2022. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

"3. Nincs ott semmi, csak a sivatag."


Az nem akkora gáz, egész nap lehet b@szatni enduroval :D

2022. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem laknék ott, mert gyűlölöm a meleget
2022. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem laknek ott mert gyulolom az idiota amerikaiakat.
2022. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Arizona elég nagy ahhoz, hogy ne lehessen megmondani, melyik része szép vagy unalmas. Ott van a Grand Canyon egyik vége, ott van Sedona, és ott van Flagstaff, ami teljesen erdős, amolyan mecseki erdő-érzésű erdő, hegyes-völgyes, gyönyörű. És ott van a majdnem-sivatagi pusztaság.

Csak szólok, hogy Arizona területe 3x nagyobb, mint Magyarországé, és emiatt szerintem csak a táj miatt nem lehet azt mondani, hogy szeretem AZ-t vagy nem. Ha szeretem vagy utálom, akkor mondjuk a törvényei vagy az adózása miatt. De én nem mondanám, hogy szeretem az egész AZ-t. Mert pl. Phoenixet kifejezeten utálom, viszont onnan 100 km-re onnan imádom Sedonát, Flagstaffot, és a Grand Canyont. AZ többi része felejtős számomra.

2022. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Arizonaban van harom hires Nemzeti Park : Grand Canyon, Saguaro, Petrified Forest. Azon kivul sok ugynevezett National Monument, ami kisebb Nemzeti Parknal, de ugyanolyan erdekes, pl Montezuma Catle, Vermillion Cliffs, Monument Valley. Nagyon sok Indian emlekhely. En szemely szerint Tombstone varoskat szeretem, ami igazi Wild West, ott tortent hires OK Corral lovoldozes. Nayon erdekes ottani temeto is.

Szoval nagyon erdekes Arizona allam, bar en nem laknek ott. Tul meleg nekem, es uj csaladi hazakban amelyeket sivatag szelen epitettek gyakran elofordul hogy merges kigyot talalsz furdoszobadban es olyankor ki kel hivni szakembereket, akik eltavolitjak. En ebbol nem kerek.

2022. szept. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Nincs bajom az USA-val, de ez az állam pont taszít. Utálom a meleget, sivatagot. A déli államok mentalitását is. Arizonában alacsonyabb színvonalú az oktatás a legtöbb államhoz képest. Semmi okom nem lenne ott élni. Akkor már inkább a New England-i régió vagy a Midwest, ahol a legjobbak a fizuk.
2022. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!